reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

testy owulacyjne

Witam. Również jestem nowa na tym forum i jeśli w złym poście napisałam to z góry najmocniej przepraszam. Chciałabym się zapytać Was co sądzicie o tym teście owulacyjnym? Jest kreseczka ale nie taka gruba jak ta druga Zastanawiam się czy owulacja jest już dziś czy może będzie jutro. Test zrobiłam dziś (14.04) godzina 20:00. Wcześniej nie piłam za dużo wody, by test wyszedł wiarygodnie. Proszę o poradę ❤️
 

Załączniki

  • 40F1E78B-99F9-45EB-BBAD-F904B11A81A3.jpeg
    40F1E78B-99F9-45EB-BBAD-F904B11A81A3.jpeg
    605,8 KB · Wyświetleń: 3 340
reklama
Tez używałam testów i okazało się ze pomimo regularnych cyklów niektóre są bez owulacyjnych. Ale po 6 miesiącach się „wstrzeliłam”.
Tutaj nie ma kresek, testy są za przeproszeniem dla debili. Mam albo uśmiechnięta buzie jeśli jest owulacja. Albo puste kółeczko jeśli jej nie ma.
 
O ktorej godzinie najlepiej robic testy? Widze, ze wiekszosc z was robi testy 2x dziennie. Ja od 3 cykli robilam testy ale z moczu porannego i dopiero teraz wyczytalam gdzies ze tak nie powinno sie robic :/ jakiej firmy testy wybrac tez nie wiem :( helpunku !
 
O ktorej godzinie najlepiej robic testy? Widze, ze wiekszosc z was robi testy 2x dziennie. Ja od 3 cykli robilam testy ale z moczu porannego i dopiero teraz wyczytalam gdzies ze tak nie powinno sie robic :/ jakiej firmy testy wybrac tez nie wiem :( helpunku !
Ja polecam te z rosmanna facella i najlepiej robic wieczorem o tej samej porze. Powodzenia
 
Testy owulacyjne powinno się robić mniej więcej między 10;00 A 20;00 i wskazane co dziennie robić o tej samej porze i nie spożywać napojów w dużej ilości 2 godziny przed wykonaniem testu.
 
Ja drugi miesiąc staram się z paskami. Od tego miesiąca przyjmuję też luteine. Teraz miałam dni płodne i z niecierpliwością wyczekujękazdego sygnału ciała, że jestem w ciąży :-D
 
reklama
Czytam wpisy Wasze i się zastanawiam jak mam interpretować te odpowiedzi.. :( dni płodne zaczęły mi się od 06.06.. spodziewana miesiączka miała być 25.06, no i przyszła.. ale bardzo skąpa. Najpierw były brązowe plamienia, później niby okres ale trwał 1.5 dnia i był bardzo skąpy, gdzie normalnie trwa 5 dni i jest go więcej, a teraz mam różowe plamienia i jakieś krople krwi się czasem zdarzą.. do tego bolał brzuch, stwierdziłam że zrobię testy owulacyjne, i wychodzą pozytywnie, wczoraj była bardziej wyraźna druga kreska, dzisiaj mniej. Może się okazać, że jestem w ciąży? Wiem, że najlepszym rozwiazaniem będzie test, ale musze czekac az stary wroci z pracy zeby po niego pojechac, ale bardzo mnie to niepokoi. Czy to mozliwe by test owu w czasie niby tego okresu okazał się pozytywny?
 
Do góry