reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne

Ja mam testy owu. Kupiłam 50 sztuk dzisiaj 27dc robię od 5dc i żaden test nie zbliża się nawet do pokazania piku lh [emoji1787] inaczej bym wyrzuciła te testy do kosza ale muszę je robić z przymusu niestety.
Mam nadzieję że się doczekasz albo @ albo piku lh
 
reklama
Dziewczyny, zmienilam test owulacyjny na ten cyfrowy gdzie pokazuje buzke, dzisiaj kalendarzowo powinnam mieć owulacje... Robię od 9dc I cały czas negatywne :/ jest już 16 dc... Bolą mnie jajniki
Nie wiem co myśleć :/
Screenshot_20200629_203645.jpeg
IMG_20200628_160444.jpeg
 
Dziewczyny, zmienilam test owulacyjny na ten cyfrowy gdzie pokazuje buzke, dzisiaj kalendarzowo powinnam mieć owulacje... Robię od 9dc I cały czas negatywne :/ jest już 16 dc... Bolą mnie jajniki
Nie wiem co myśleć :/ Zobacz załącznik 1141111Zobacz załącznik 1141112
Negatywny test owu nie oznacza że nie ma lub nie będzie owulacji w danym cyklu. Możliwe że testy nie pokazały wyrzutu lh ale to nic nie oznacza.
 
Nie wiem już sama co myśleć :/... Co robić
... Jeżeli w tym miesiącu nie uda się , a będzie to dziwne bo staramy się w tym miesiącu jak tylko możemy, to będę musiała udać się do lekarza....
 
Nie wiem już sama co myśleć :/... Co robić
... Jeżeli w tym miesiącu nie uda się , a będzie to dziwne bo staramy się w tym miesiącu jak tylko możemy, to będę musiała udać się do lekarza....
Na to żeby zajść w ciążę dużo czynników musi współgrać. Robiłaś jakieś badania chociażby podstawowe badania hormonalne? Ile się już staracie? Maz/partner się badał nasienie hormony?
 
Tak, przecież byłam już w ciąży tylko niestety była to ciaza pozamaciczna i badania były robione i lekarz mi mówił że możemy się starać od razu po pierwszej miesiączce, ale chcieliśmy trochę poczekać. Minęło już 5 miesiecy i staramy się od poprzedniego miesiąca, tylko bardziej staramy się w tym, bo w tamtym mies nie było za dużo tych zbliżeń przez moją pracę, byłam po prostu padnięta po 12 h...
 
Tak, przecież byłam już w ciąży tylko niestety była to ciaza pozamaciczna i badania były robione i lekarz mi mówił że możemy się starać od razu po pierwszej miesiączce, ale chcieliśmy trochę poczekać. Minęło już 5 miesiecy i staramy się od poprzedniego miesiąca, tylko bardziej staramy się w tym, bo w tamtym mies nie było za dużo tych zbliżeń przez moją pracę, byłam po prostu padnięta po 12 h...
Może warto powtórzyć badania mogły się rozjechać hormony [emoji848] spokojnie 5 miesięcy to nie długo. Co ja mam powiedzieć 7 lat i 5 strat? Są kobiety które się starają dłużej niż ja i ani razu w ciąży nie były nawet na moment.
 
reklama
Jeju bardzo mi przykro tyle lat... :( Być może znowu mi się wszystko przesunęło, bo od 2 miesięcy stosuje dietę a to też ma duży wpływ
.. No nic jak w tym miesiącu się nie uda to udam się do lekarza.
 
Do góry