reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne

Klementynka22

Aktywna w BB
Dołączył(a)
2 Lipiec 2020
Postów
87
Cześć,
Czy wszystkie testy są negatywne? Czy szansa na pozytyw? Kolejne testy były już blade całkowicie
 

Załączniki

  • 3AFEB5B9-FDDF-4831-8911-B7EA27D70289.jpeg
    3AFEB5B9-FDDF-4831-8911-B7EA27D70289.jpeg
    1,5 MB · Wyświetleń: 198
reklama
Robiłaś wcześniej te testy? wiesz jak się wybarwiają? Ogólnie wyglądają na negatywne ale nie wiem co to za testy. miałam kiedyś takie gdzie nigdy mi pozytyw nie wyszedł, a najciemniejszy jaki wyszedł wyglądał własnie tak, tylko u mnie tylko jeden taki wyszedł w południe, a rano i wieczorem były jaśniejsze.. Więc uznałam że to pik, który potem potwierdził się bo owulacja nastąpiła 16h później (monitoring)..
 
Robiłaś wcześniej te testy? wiesz jak się wybarwiają? Ogólnie wyglądają na negatywne ale nie wiem co to za testy. miałam kiedyś takie gdzie nigdy mi pozytyw nie wyszedł, a najciemniejszy jaki wyszedł wyglądał własnie tak, tylko u mnie tylko jeden taki wyszedł w południe, a rano i wieczorem były jaśniejsze.. Więc uznałam że to pik, który potem potwierdził się bo owulacja nastąpiła 16h później (monitoring)..
Tak robiłam wcześniej i zawsze mi takie wychodzą a potem blade ze kreski wcale nie widać. Wiem, ze powinny być jeszcze ciemniejsze ale może jednak jakaś się odznacza. Chciałam potwierdzić czy na pewno negatyw czy może jednak 😁
 
reklama
reklama
Kochana ja je robiłam 9 dni temu. 13 i 14 dc. Zastanawiam się czy owulacja nastąpiła czy nie.
Ajjj to po takim czasie ciężko stwierdzić, bo są strasznie jasne. Wyglada jakby była bardzo zbliżona kolorem. A 15 dc robiłas? I mam nadzieje, ze wiesz o tym, ze testy wskazują tylko pik LH ale nie gwarantują wystąpienia owulacji? 😉
 
Do góry