reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne

Mario95

Fanka BB :)
Dołączył(a)
3 Styczeń 2021
Postów
1 614
Hej, jestem tutaj nowa🙂 chciałam się poradzić odnośnie testów owulacyjnych.. Dopiero zaczynam i nie do końca wiem jak je zinterpretowac, czy to była owulacja? 🤔 ponieważ producent mówi że test jest pozytywny gdy druga kreska jest tak samo intesywna a u mnie wyszła ciemna ale jednak slabsza.. 🤔🤷‍♀️ wstawiam zdjęcie i z góry dziękuje za pomoc 🙂
 

Załączniki

  • IMG_20210103_165356.jpg
    IMG_20210103_165356.jpg
    964,7 KB · Wyświetleń: 217
reklama
Przycupne. Nigdy nie korzystałam z testów owulacyjnych, ale jak w tym cyklu nie uda się z II kreskami to spróbuję w następnym. Chociaż wciąż mam nadzieję [emoji1696]
 
Trzymam kciuki 🙂

Nie udało się niestety zawsze o tej samej
A robione wieczorem? Bo właściwie to nie wyglądają jak pozytywne. Załączam dla porównania swoje testy robione dzień po dniu. Ciemniejszy- mimo tego, ze wcale nie do końca ciemny okazał się pikiem. Wtedy tez zrobiłam test innej marki- strumieniowy, ale nie mam zdjęcia i przy nim nie miałam wątpliwości, bo kreska była ewidentnie ciemniejsza
 

Załączniki

  • 5ACC6DC0-1485-433A-ABD2-D4351D9ACFF3.jpeg
    5ACC6DC0-1485-433A-ABD2-D4351D9ACFF3.jpeg
    1,6 MB · Wyświetleń: 82
reklama
A robione wieczorem? Bo właściwie to nie wyglądają jak pozytywne. Załączam dla porównania swoje testy robione dzień po dniu. Ciemniejszy- mimo tego, ze wcale nie do końca ciemny okazał się pikiem. Wtedy tez zrobiłam test innej marki- strumieniowy, ale nie mam zdjęcia i przy nim nie miałam wątpliwości, bo kreska była ewidentnie ciemniejsza
W instrukcji pisalo żeby Nie był to pierwszy poranny mocz, więc tak też robilam..
 
reklama
Do góry