reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne

reklama
Zobaczę jaki będzie dzisiaj popołudniu. Dużo czytałam,że te testy Facelle jednak fałszują wyniki no ale to się okaże . :)
Robiony dzisiaj rano. Może nie znam się na kompletnej interpretacji tych testów ale sama czuje że mam dni płodne mąż w sumie też to czuje wilgotnością pochwy. I moj kalendarzyk jak nigdy mnie nie zawodzi.
 

Załączniki

  • IMG_20210414_082710.jpg
    IMG_20210414_082710.jpg
    1 017,2 KB · Wyświetleń: 50
Zauważyłam że wczorajszy a dzisiejszy ma lekka różnice kreska bardziej widoczna jest dzisiaj także myślę że jeszcze zmieni kolor na ciemniejszy.

No to widzisz mój wczoraj był ciemniejszy ale kto to wie :D no ja swoje płodne też potrafię rozpoznać po wilgotności pochwy i kluciu jajnika ALE chciałam się wspomóc :D
 
No to widzisz mój wczoraj był ciemniejszy ale kto to wie :D no ja swoje płodne też potrafię rozpoznać po wilgotności pochwy i kluciu jajnika ALE chciałam się wspomóc :D
Jutro mam 14 dc powtórzę test i się okaże czy są wiarygodne czy kłamią 😁 jeśli chodzi o kłucie jajnika mam to samo dzisiaj czuje to co jakiś czas 😊 a więc mamy podobnie 😘
 
Jutro mam 14 dc powtórzę test i się okaże czy są wiarygodne czy kłamią 😁 jeśli chodzi o kłucie jajnika mam to samo dzisiaj czuje to co jakiś czas 😊 a więc mamy podobnie 😘
Przy moich obecnych cyklach owulację FLO (apka, pewnie kojarzysz) przewiduje mi na czwartek i chyba jakoś się go pokrywa z objawami :) w tamtym cyklu męczyły mnie bóle podbrzusza i jajniki ale nic nie wyszło niestety. Zobaczymy czy coś zaskoczy tym razem :)
 
Przy moich obecnych cyklach owulację FLO (apka, pewnie kojarzysz) przewiduje mi na czwartek i chyba jakoś się go pokrywa z objawami :) w tamtym cyklu męczyły mnie bóle podbrzusza i jajniki ale nic nie wyszło niestety. Zobaczymy czy coś zaskoczy tym razem :)
Tak kojarzę aplikacje😊 Tobie życzę powodzenia aby się udało. U nas troszkę inny problem także nie wiem czy się uda ale jestem dobrej myśli. Męża nasienie troszkę słabe bierze leki, ale i tak się przygotowujemy do inseminacji bo już ponad rok starań i nic ☹️ Dopiero teraz mąż zaczął leczenie już jakieś 2 miesiące także jesteśmy pełni nadziei.
 
Tak kojarzę aplikacje😊 Tobie życzę powodzenia aby się udało. U nas troszkę inny problem także nie wiem czy się uda ale jestem dobrej myśli. Męża nasienie troszkę słabe bierze leki, ale i tak się przygotowujemy do inseminacji bo już ponad rok starań i nic ☹️ Dopiero teraz mąż zaczął leczenie już jakieś 2 miesiące także jesteśmy pełni nadziei.
Rozumiem , trzymam więc mocno kciuki :) i znam z bliskiego otoczenia parę, u której partner miał 0% zdrowych plemników a po 3 miesiącach suplementacji dziewczyna była w ciąży ! :) Powodzenia, na pewno się uda :*
 
reklama
Rozumiem , trzymam więc mocno kciuki :) i znam z bliskiego otoczenia parę, u której partner miał 0% zdrowych plemników a po 3 miesiącach suplementacji dziewczyna była w ciąży ! :) Powodzenia, na pewno się uda :*
Nie dziękuję bardzo aby nie zapeszyć 😍😍 Również trzymam kciuki aby i Tobie się udalo 😊 Mój mąż ma z kolei ilościowo bardzo dużo plemników aż ponad normę ale tylko 2% zdrowych plemników także jestesmy pół na pół. Ja tez za nas trzymam kciuki ☺️☺️
 
Do góry