reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne

reklama
Ja za tydz idę na progesteron.. Coś mi się nie podoba, niby mam pik a nie mam wzrostu temp... Tylko że ja nie mierzę rano, wiem że to błąd ale po owu zawsze mam pod pachą i w buzi powyżej 37 a tym razem nie mam... Poza tym chyba muszę go zrobić żeby uspokoić nerwy ze na pewno nie zaciążę. Taka moja natura panika panika i panika :( dopiero 3cykl prób ale już panikuje...
 
Ja za tydz idę na progesteron.. Coś mi się nie podoba, niby mam pik a nie mam wzrostu temp... Tylko że ja nie mierzę rano, wiem że to błąd ale po owu zawsze mam pod pachą i w buzi powyżej 37 a tym razem nie mam... Poza tym chyba muszę go zrobić żeby uspokoić nerwy bo mam myśli typu ze na pewno nie zaciążę. Taka moja natura panika panika i panika :( dopiero 3cykl prób ale już panikuje...
 
Już dzisiaj w 15 dc
 

Załączniki

  • IMG_20210416_081814.jpg
    IMG_20210416_081814.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 51
Już dzisiaj w 15 dc
Zrób popołudniu ok 17-18 jeszcze raz. Mi wyszedł jeszcze ciemniejszy :) ale pora działać!

A tak swoją drogą dziewczyny - uprawiacie seks też po pozytywnym teście Owu ? W sensie przez kolejne dni ? Bo my w pozytywny dzień i 2dni przed codziennie przytulasy a wczoraj przerwa. I nie wiem w sumie czy to dobrze. Objawy bólu jajnika już minęły
 
Zrób popołudniu ok 17-18 jeszcze raz. Mi wyszedł jeszcze ciemniejszy :) ale pora działać!

A tak swoją drogą dziewczyny - uprawiacie seks też po pozytywnym teście Owu ? W sensie przez kolejne dni ? Bo my w pozytywny dzień i 2dni przed codziennie przytulasy a wczoraj przerwa. I nie wiem w sumie czy to dobrze. Objawy bólu jajnika już minęły

Wiesz ciezko okreslic, my codziennie uprawiany caly cykl takze nie pomogę. Kolezanka moja uprawiala tez 3 dni po piku.
 
Zrób popołudniu ok 17-18 jeszcze raz. Mi wyszedł jeszcze ciemniejszy :) ale pora działać!

A tak swoją drogą dziewczyny - uprawiacie seks też po pozytywnym teście Owu ? W sensie przez kolejne dni ? Bo my w pozytywny dzień i 2dni przed codziennie przytulasy a wczoraj przerwa. I nie wiem w sumie czy to dobrze. Objawy bólu jajnika już minęły

Z testami owulacyjnymi bawiłam się przy drugiej ciąży.
W pierwszym cyklu seks był codziennie przez cały okres płodny i... nic.
W drugim cyklu seks co dwa dni przez cały okres płodny i ciąża :)
Plemniki też potrzebują się zregenerować ;)
 
Z testami owulacyjnymi bawiłam się przy drugiej ciąży.
W pierwszym cyklu seks był codziennie przez cały okres płodny i... nic.
W drugim cyklu seks co dwa dni przez cały okres płodny i ciąża :)
Plemniki też potrzebują się zregenerować ;)
To zalezy moj bierze suple i nie mial klopotu z zaplodnieniem mnie. Zreszta moja gin sama mowila a jest fachowcem od niepłodności, ze to bez znaczenia czy seks jest codziennie czy co drugi dzien.
 
To zalezy moj bierze suple i nie mial klopotu z zaplodnieniem mnie. Zreszta moja gin sama mowila a jest fachowcem od niepłodności, ze to bez znaczenia czy seks jest codziennie czy co drugi dzien.
Pytam bo pierwsza ciąża kompletny spontan i udało się za pierwszym razem bez testów i cudowania. Trafiliśmy w dni płodne. Druga ciąża seks kilka dni pod rząd również w dni płodne i zaskoczyło po 5 miesiącach. ;)
 
reklama
Pytam bo pierwsza ciąża kompletny spontan i udało się za pierwszym razem bez testów i cudowania. Trafiliśmy w dni płodne. Druga ciąża seks kilka dni pod rząd również w dni płodne i zaskoczyło po 5 miesiącach. ;)
Ja odpowiadam jak bylo u nas... 1 udana ciaza seks codziennie, nie tylko w dni płodne udslo sie w 1 cyklu, potem 2 ciaza niestety poroniona, rowniez w 1 cyklu seks codziennie, a potem 7mc starań i udalo sie, również obumarla pęcherzyk w dodatku nisko umiejscowiony ale rowniez seks codziennie.
Od lat tak jest, stad pytalam mija pania doktor czy cos zmieniac, czy to zle, doradzila suple na nasienie mojego choc ma dobre wyniki i mimo to kazala stosowac sie jak wolimy czy codziennie czy 2 dzien bez znaczenia, bo mowila ze gorzej kiedy tydzien nic a potem nagle proby bo trzrba regularnie kochac się. A to jednak gin od niepłodności, takze wie o czym mowi. Moje znajome roznie, jedna codziennie i 1 cykl, druga nie odrazu ale rowniez codziennie. Kazdy w sumie niech stosuje sie pod to co uwaza i co mu lekarz radzi.
 
Do góry