reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne

Dołączył(a)
23 Sierpień 2021
Postów
1
Witam.

Dopiero zaczynam przygodę z testami, ponieważ w tym mc użyłam ich po raz pierwszy. Zdecydowałam się ponieważ przez jakiś czas przez przyjmowane leki mogłam mieć wstrzymaną bądź opóźnioną owulację. Powiedzcie mi kochane jak to wygląda. Bo mam cykle standardowo ok 24 dni. Wg kalendarzyka owulację powinnam mieć ok 11. Z partnerem kilka razy zdarzyło nam się kochać w tym dniu, oczywiście kończąc w srodku No i do tej pory nie wyszły 2 kreski na HCG. Zaczelam zapisywać wszystkie zmiany w organizmie i od tego mc robic testy. No i wyszły mi 2 kreski na owulacyjny 9 dc. Tego tez dnia sluz mialam przezroczysty i ciągnący niczym białko kurze. Z tego co prześledziłam w kalendarzyku to bialko kurze mam od kilku mc wlasnie tego 9 a nie niby w dniu owu czyli 11. 11 znow mam bialy sluz mleczny, ale pobolewa mnie jajnik. I właśnie z tym wszystkim zgłupiałam.

Bo jeśli 9 dnia pokazuje 2 kreski to owu powinno być niby 24-48h pozniej, a z drugiej strony ten sluz w 9 dniu wygląda jak płodny.

Wiecie może o co może chodzić? Może dlatego do tej pory nie udało nam się zajść w ciążę bo za późno próbowaliśmy.

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi

Buziaki
 
reklama
Witam.

Dopiero zaczynam przygodę z testami, ponieważ w tym mc użyłam ich po raz pierwszy. Zdecydowałam się ponieważ przez jakiś czas przez przyjmowane leki mogłam mieć wstrzymaną bądź opóźnioną owulację. Powiedzcie mi kochane jak to wygląda. Bo mam cykle standardowo ok 24 dni. Wg kalendarzyka owulację powinnam mieć ok 11. Z partnerem kilka razy zdarzyło nam się kochać w tym dniu, oczywiście kończąc w srodku No i do tej pory nie wyszły 2 kreski na HCG. Zaczelam zapisywać wszystkie zmiany w organizmie i od tego mc robic testy. No i wyszły mi 2 kreski na owulacyjny 9 dc. Tego tez dnia sluz mialam przezroczysty i ciągnący niczym białko kurze. Z tego co prześledziłam w kalendarzyku to bialko kurze mam od kilku mc wlasnie tego 9 a nie niby w dniu owu czyli 11. 11 znow mam bialy sluz mleczny, ale pobolewa mnie jajnik. I właśnie z tym wszystkim zgłupiałam.

Bo jeśli 9 dnia pokazuje 2 kreski to owu powinno być niby 24-48h pozniej, a z drugiej strony ten sluz w 9 dniu wygląda jak płodny.

Wiecie może o co może chodzić? Może dlatego do tej pory nie udało nam się zajść w ciążę bo za późno próbowaliśmy.

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi

Buziaki
Dbi płodne zaczynaja się kilka dni przrd owulacja. U mnie z reguły występuje ok 14dc a 9dc juz bialko kurze się pojawia w dużej ilości. Potem metny bialawy gęściejszy i zas rozciągliwy woda w dzien owulacji także najlepiej to zgrać wszystko również skok temp., ból owulacyjny I bardziej cie to przybliży do Dnia owulacji która moze rpwniez wystąpić jak śluz staje sie nieplodny.
I możesz przecież próbować wcześniej. Co 2dni np:)
 
Do góry