reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne

Hej, powiem ci że dziwne masz te testy. Ja nie miałam aż tyle wyglądających jak na pozytywne. Ale może na żywo widać większą różnice. Faktycznie jeżeli 9dc kreski były najciemniejsze to owulację powinnaś już mieć. U mnie wyglądało to tak jak na zdjęciu. Naczytalam się też że one pokazują ciążę i mi się sprawdziło. Dodam że moje cykle mają 28-29 dni.
Ja szczerze sama już zglupilam.. nawet nie mam śluzu płodnego czy jakiś objawów, które by na to wskazywały :( ale testy wychodzą tka jak na zdjęciu. Ciąża wykluczona.
 
reklama
Powtórzyłam dziś drugi. Boli mnie brzuch jak na @.. chyba odpuszczam dalsze testy, wydaje mi się ze ten dzisiejszy jest już mocniejszy. Mąż wraca jutro, może się jeszcze uda ❤️
CB8118FE-665B-4FB5-83E5-9B3414A2E512.jpeg
 
I
Mnie zawsze bolal brzuch jak na okres podczas owulacji :)
więc głowa do góry :)
Trzymamy kciuki 🌸🌸
mam nadzieje! ❤️ Ja wcześniej, aż takiej uwagi do tego nie przykuwalam. Z pierwsza córka posłuchałam kalendarzyka w aplikacji i udało się za pierwszym razem, ale wtedy milam miesiączki regularne, a teraz.. szkoda gadać. Ale trzeba mieć nadzieje :) ❤️
 
Wiem, miałam nie robić.. ból jak na miesiączkę pojawia się i znika. Dzisiejszy test 17.00. Chyba pik nadchodzi dopiero. Czy według waszej opinii kreska blednie czy ciemnieje?
CA655EA5-A71A-477E-AEE8-270E5151F07F.jpeg
 
Myślę że dziś to pik. Ale dla pewności zrób jutro jeszcze test
Teraz to tylko działamy. ❤️ Ale sprawdze jutro. ❤️

Ja to już oczopląs dostaje od tych kresek, bo codziennie są dwie różnych odcieni 😅

Jeśli tym razem się uda to uznam to za cud. Mąż wrócił w porę z morza, może starania nie pójdą na marne. Ale dziś już cały dzień czuje się jakbym miła dostać @
 
reklama
Wiem, miałam nie robić.. ból jak na miesiączkę pojawia się i znika. Dzisiejszy test 17.00. Chyba pik nadchodzi dopiero. Czy według waszej opinii kreska blednie czy ciemnieje?Zobacz załącznik 1359321

Wszystko wskazuje na owulacje Kochana :)
Twój mąż wrócił w porę :)

P.s Zaszłam w ciąże kochając się z partnerem 3 dni przed i 1 przed owulacją 🙂
Udało się za pierwszym strzałem

Wam również tego życzę :)
 
Do góry