reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne

Dzisiaj postanowiłam zrobić jeszcze jeden test owulacyjny.. dzisiaj kreska jest mocniejsza niż wczoraj
Wciąż jest bardziej blada od kontrolnej. Jeśli będzie pozytywny będą identyczne lub testowa będzie wyglądać tak jak teraz twoja kontrolna.
 
reklama
Wciąż jest bardziej blada od kontrolnej. Jeśli będzie pozytywny będą identyczne lub testowa będzie wyglądać tak jak teraz twoja kontrolna.
To już wiem.. nie chodzi mi o to czy jest pozytywny ale kreska jest ciemniejsza niż wczoraj czyli mogę uznać ze za 1-2 dani będzie owulacja tak ?
 
I jak sytuacja :)?
Hmm sytuacja jest taka że jestem tydzień po @ a dzisiaj zauważyłam pare kropli żywej krwi na papierze toaletowym. Nie wiem co to ma oznaczać i się właśnie cały czas zastanawiam 😅 mam nadzieje że nic poważnego, a może to plamienia implantacyjne ale nie wiem czy to możliwe tydzień po @. Jeżeli tak to kiedy mogę wykonać test żeby był wiarygodny ?
 
Hmm sytuacja jest taka że jestem tydzień po @ a dzisiaj zauważyłam pare kropli żywej krwi na papierze toaletowym. Nie wiem co to ma oznaczać i się właśnie cały czas zastanawiam 😅 mam nadzieje że nic poważnego, a może to plamienia implantacyjne ale nie wiem czy to możliwe tydzień po @. Jeżeli tak to kiedy mogę wykonać test żeby był wiarygodny ?

48h
 
reklama
Do góry