reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne

U mnie aplikacja wogole pokazuje odległy czas.. ale przez nieregularność cykli, wiem ze może apka nie mieć racji. Apka mi pokazuje owulacje za 5 dni dopiero, kiedyś ja teraz od dwóch dni mam bóle jak na @ i pojawił się śluz jak przy owu.. za dwa tygodnie matka natura zweryfikuje. Testy chyba będę robić do końca cyklu z czystej ciekawosc
O kurczę mi właśnie apka pokazała dobrze bo według ginekologa w tym czasie co pokazywała owu zaszlam w ciążę. Myślisz że aż tak może się mylić? Czyli poprostu widzisz po sobie że jest "inaczej "blisko owu ?
 
reklama
O kurczę mi właśnie apka pokazała dobrze bo według ginekologa w tym czasie co pokazywała owu zaszlam w ciążę. Myślisz że aż tak może się mylić? Czyli poprostu widzisz po sobie że jest "inaczej "blisko owu ?
Przy pierwszej ciazy zaszłam zgodnie z appka za pierwszym „strzałem”. Teraz jestem po odstawieniu od piersi i poronieniu, cykl mi nie wrócił do ładu. Poerwszy okres po porodzie tez dostałam dopiero po roku. Cykle miałam 30-35, a raz nawet 46 dni. Wiec wierze, ze apka może się mylić w moim przypadku. Testować będę do końca tego cyklu, ale przytulanki tak czy inaczej będą. To pierwszy cykl od trgo czasu gdy mam objawy owu. Poprzednie cykle były bezowulacyjne po poronieniu..
 
Przy pierwszej ciazy zaszłam zgodnie z appka za pierwszym „strzałem”. Teraz jestem po odstawieniu od piersi i poronieniu, cykl mi nie wrócił do ładu. Poerwszy okres po porodzie tez dostałam dopiero po roku. Cykle miałam 30-35, a raz nawet 46 dni. Wiec wierze, ze apka może się mylić w moim przypadku. Testować będę do końca tego cyklu, ale przytulanki tak czy inaczej będą. To pierwszy cykl od trgo czasu gdy mam objawy owu. Poprzednie cykle były bezowulacyjne po poronieniu..
Przykra strata 😔. Długie cykle to faktycznie może być o apce tak jak piszesz .Hmm to daje do myślenia że też mogę mieć cykle bezowulacyjne po poronieniu może dlatego tego nie czuję że owu może byc blisko? Moze akurat teraz Wam sie uda :)
 
Przykra strata 😔. Długie cykle to faktycznie może być o apce tak jak piszesz .Hmm to daje do myślenia że też mogę mieć cykle bezowulacyjne po poronieniu może dlatego tego nie czuję że owu może byc blisko? Moze akurat teraz Wam sie uda :)
Starta bolesna.. ale lepiej, ze stało się to na samym początku niż w późniejszym etapie. Jestem zdrowa, wręcz okaz zdrowia, wiec wierze ze moja Julcia będzie miała jeszcze w tym roku rodzeństwo❤️
na każdego przychodzi pora, organizm tez musi mieć czas by dojść do siebie. Mówi się, ze po stracie bardzo łatwo jest zajsc, u nas jest teraz 3 cykl, ale poerwszy takich faktycznych starań po tym momencie. Miesiąc temu już myślałam ze się uda, bo działaliśmy zgodnie z apka ale wtedy nie miałam objawów owulacji. A teraz wczoraj i przed wczoraj wybitnie bolał mnie brzuch jak na miesiączkę. Dziś rano tylko i koniec. Zobaczymy :)

Okres starań to chyba najbardziej wyczekany, ale te znajbardziej stresujący okres dla kobiety zwłaszcza. Trzymam kciuki za każda z Was :)
 
U mnie aplikacja wogole pokazuje odległy czas.. ale przez nieregularność cykli, wiem ze może apka nie mieć racji. Apka mi pokazuje owulacje za 5 dni dopiero, kiedyś ja teraz od dwóch dni mam bóle jak na @ i pojawił się śluz jak przy owu.. za dwa tygodnie matka natura zweryfikuje. Testy chyba będę robić do końca cyklu z czystej ciekawosc

Najlepiej właśnie jak będziesz robiła testy do końca cyklu i jakby się nie udało będziesz miała podglad na następny miesiąc . Oczywiście oby się udało Od razu ☺️
 
Tez się cieszę! PIK był wczoraj prawdopodobnie, owu dziś. Ale oczywiście wszystko się okaże czy coś z tego będzie..
82F094DF-E651-4F86-805B-5AD25CCD55EC.jpeg
 
reklama
Do góry