reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne

julka20201

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
30 Czerwiec 2023
Postów
54
Hej, byłam u ginekologa w czwartek tak kontrolnie powiedział że pęcherzyk z tego co pamiętam w lewym jajniku to 16 mm, powiedział żebym zrobiła sobie testy owulacyjne tak dla siebie bo miałam parę pytań i nieścisłości, więc zrobiłam wczoraj i dzisiaj ale dziś trochę chyba za wcześniej więc może ponowię wieczorem, ale jak je odczytywać czy one już są negatywne tak? Ten u góry to wczorajszy na dole dzisiejszy Na żywo wydaje sie ta druga mocniejsza bo ta wczorajsza była bardzo bladziutka, Z nieszczęsnego kalendarzyka niby owulacja jutro
 

Załączniki

  • IMG_8256.jpeg
    IMG_8256.jpeg
    1,8 MB · Wyświetleń: 208
reklama
Do góry