reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne

piaska ja robiłam testy owu najczęściej ok godz 16.

picie przed testem ma bardzo duży wpływ, nie należy nic pić przez min. 2 godziny przed testem.

ja starałam się nie pić nawet 3 godzinki przed testem.
 
reklama
Coraz więcej w Internecie widzę komputerów do pomiarów cyklu i wyznaczania dni płodnych. Są zarówno takie, które wymagają tylko mierzenia temperatury, ale też takie, których sensor przykłada się do języka i mierzy zmiany składu biochemicznego śliny. Jednak do tanich te sprzęty nie należą.
Czy któraś z Was używała jakiegoś? Jestem ciekawa opinii.
 
ja mialam cyclotest mierzylo sie w buzi i ona wyznaczala dni plodne i nie plodne i 2 dni nnajbardziej plodne to bylo w cyclotest baby . ale sprzedalam :) pozniej kupilam babycomp ale roznil si od opisu na ebay i zwrocilam go :) chcialam go pozniej znowu kupic ale kupilam zwykly termometr cyclotes i temperature zapisywalam tutaj OvuFriend - Zwiększ Szanse na Zajście w Ciążę! i rozne inne objawy i samo wylizcza ci dni plodne i nie plodne itp :)
 
Ja też myślałam o czymś takim, ale cena praktycznie przekreśla wszystko :dry: Można za to kupić specjalny mikroskop za około 70-100 zł, pod którym się ogląda ślinę i na podstawie jej obrazu można stwierdzić czy zbliża się owu. Być może zwykły "szkolny" mikroskop też da radę (muszę to sprawdzić :rofl2:)
 
duzo osob uzywalo ten mikroskop :)
mnie interesowal baby comp bo chcialam planowac plec i on dokladnie wyznacza owulacje itp ;p wiem ze po ciazy go kupie jako antykoncepcje :)
 
Czesc dziewczyny! Ja w przyplywie rozpaczy kupilam Baby Comp, jest to moj drugi cykl z nim. Na razie to co moge powiedziec to to, ze jest to bardzo drogi termometr (przynajmniej na etapie starania sie o dziecko), jak uda mi sie zaciazyc to planuje uzywac go jako antykoncepcje, bo tabletk juz nie rusze! Nie powiem, jest bardzo wygodny w uzyciu, ale na etapie staran wystarczy duzo tanszy termometr. Moze zmienie zdanie jak dostane wydruk cykli od producenta (planuje wyslac do wydruku po 3 pelnych cyklach) i tam bedzie cos wiecej niz ja sama potrafie sobie wydedukowac :-)
 
dziś 27 dc (mam nieregularne, od 28 do 38, a jeden nawet był 47 ale to stresu dużo było), testy owulacyjne wykonuję od około 10 dc i cały czas są widoczne dwie kreski, raz ciemniejsze, raz jaśniejsze. Czy to normalne? Czy te testy jakieś nie ten teges są? Może źle trafiłam?
 
Czesc Dziewczyny,

Sprzedaję komputer cyklu Baby Comp kupiony w październiku 2012 z angielską instrukcją obsługi (mam potwierdzenie zakupu z datą).

Komputera używałam 5 cykli od listopada-marca, w marcu zobaczyłam upragnione 2 kreski :). Mam całe oprzyrządowanie do komputera: ładowarkę, torebkę, kartę gwarancyjną i oryginalne opakowanie.

Cena: 1500 PLN

Komputer mimo, że bardzo mi się przydał i spełnił swoje zadanie, zdecydowałam się sprzedać z powodów finansowych.

Mogę wysłać mailem zdjęcia komputera oraz siebie z brzuchem :)

Proszę o kontakt mailowy elin80@gazeta.pl
 
reklama
Mnie na razie nie wychodzą żadne testy, niezależnie, czy robię rano czy wieczorem. Może akurat trafiłam w jakieś cykle bezowulacyjne.
 
Do góry