reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

reklama
Zastanawiam się, jak to jest możliwe, że testy pozytywne, czytałam, że bardzo rzadko jest prawdopodobieństwo, że fałszują wynik pozytywny.
 
Myślę, że jedynym sensownym rozwiązaniem jest pójście do ginekologa.
Jesteś w 100% pewna, że testy były pozytywne? Już nawet nie chodzi o wynik fałszywie pozytywny, ale może to były kreski fabryczne? Testy były jednej firmy?
 
Moim zdaniem pozytywne , radzilaby jeszcze raz raz powtórzyć bete, może w laboratorium zrobił i jakiś błąd.
Wszystkie 5 było takich.
Jedna firma, w rossmanie po prostu wzięłam takie jakie były, byle nie najtańsze. Wcześniej nimi robiłam i zawsze wychodziły dobrze.
Czyli sugerujecie ginekologa mimo wszystko?
Jeśli tak, to do takiego zwykłego wystarczy i w razie czego zrobi usg, czy jakaś specjalna wizyta?
Przepraszam za głupie pytania, ale do tej pory chodziłam jedynie na wizyty zwykle i po antykoncepcję.
@Cytrynowa96 @joana136
 
Z Twojej wypowiedzi wynika że testy robiłaś w dni płodne (??!!) Przecież test ciążowy robi się w dzień miesiączki lub po jej terminie jeśli się nie pojawi... W dni płodne dochodzi do zapłodnienia jeśli okoliczności sprzyjają a żeby test czy bhcg cokolwiek wykazało musi minąć kilka a z reguły kilkanaście dni...
 
reklama
Do góry