reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy pozytywne w dniu spodziewanej @ negatyw

lexy93721

Początkująca w BB
Dołączył(a)
31 Lipiec 2022
Postów
16
Hey. Dziewczyny osiwieje. A wiec w połowie cyklu dostałam tzw plamienia. Testy owu negatywne. Poczekałam do 22dc i zrobiłam z ciekawości testy ciążowe wyszły pozytywne. A teraz w dniu spodziewanej i pare dni przed negatywne. Jak to ugryźć. Cykle mam różne od 28/30/32 do nawet 35 dni. Co myślicie? Czy któraś jakos to może mi wytłumaczyć najprościej jak się da ? Dodam ze dzisiaj jest dzień @ i testy negatywne.
 
reklama
Hey. Dziewczyny osiwieje. A wiec w połowie cyklu dostałam tzw plamienia. Testy owu negatywne. Poczekałam do 22dc i zrobiłam z ciekawości testy ciążowe wyszły pozytywne. A teraz w dniu spodziewanej i pare dni przed negatywne. Jak to ugryźć. Cykle mam różne od 28/30/32 do nawet 35 dni. Co myślicie? Czy któraś jakos to może mi wytłumaczyć najprościej jak się da ? Dodam ze dzisiaj jest dzień @ i testy negatywne.
Zależy jakie testy robiłaś i ile, czy faktycznie były pozytywne czy raczej kreska testowa. robiłaś betę?
Który dziś dzień cyklu? Skoro masz nieregularne cykle to skąd wiesz, że dzisiaj termin miesiączki? 🤷
 
Jeśli testy były pozytywne to albo były wadliwe, albo była wylapalas ciąże biochemiczna ale bhcg spadło i teraz już nie wykrywa. Albo test w dniu @ był wadliwy. Wątpliwości rozwieje badanie bhcg z krwi.
 
Jeśli testy były pozytywne to albo były wadliwe, albo była wylapalas ciąże biochemiczna ale bhcg spadło i teraz już nie wykrywa. Albo test w dniu @ był wadliwy. Wątpliwości rozwieje badanie bhcg z krwi.
Myślisz ze aż tyle testów było wadliwych ? Nie mówię tu o 2 czy 3 testach.. a jeśli chodzi o to ze dzisiaj jest dzień @ to mój cykl ma 32dzien i bardziej chodziło mi o prawdopodobieństwo.
 
Niestety tutaj gdzie jestem lekarze nic z tym nie zrobią. Pomimo moich próśb itp. Dla nich to normalne. 🙂
 
reklama
Do góry