reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

TESTY rowerka biegowego First BIKE. Opinie, relacje, komentarze.

Brawo!
Nam First Bike posłużył w sumie jakieś 3-4 miesiace...bo potrzebny był do tego by córcia załapała równowagę i generalnie o co chodzi i ....śmiga już od wiosny na zwykłym rowerku z pedałami. Kółka boczne wyrzucone :)
Młodsza rwie się do First Bike'a ale niestety ledwo ledwo sięga nóżkami, mimo tego specjalnego uchwytu obniżającego siodełko. Na wiosnę pewnie będzie już ok i też zaczniemy jazdę :)
 
reklama
starlet w takim razie wiosną nasze młodsze pociechy "wspólnie" zaczną przygodę z FIRST BIKE :-)
gratulacje dla starszej córeczki :-) mam nadzieję, że za kilka miesięcy mój Szymek powtórzy jej sukces :tak:

mój półtoraroczniak też się już przymierzał do rowerka. z uchwytem i w butach, siedząc w siodle, sięga podłogi. ale na wyprostowanych nogach, więc nie czuje się pewnie. poza tym w jeździku można puścić kierownicę i się porozglądać a rowerek się przewraca. dlatego dam mu jeszcze czas do wiosny - wtedy starszak dostanie rower z pedałami a młodszy zacznie swoją przygodę z biegowym :-)
 
Ja szczerze powiedziawszy miałam i mogę je polecić tak jak w sumie każde inne. Taki sprzęt to ważna sprawa na około 3 miesiące do pół roku. Stąd każdy rowerek biegowy idealnie się do tego nadaje. Najważniejszym jest jednak wygoda różnych rozwiązań. Miękkie siodełka, odpowiednie dopasowanie do wzrostu
 
Rowerki FirstBike mają wiele możliwości dopasowania i to jest super.
I starczają na wiele, wiele dłużej. Często dzieci, które już potrafią jeździć na "normalnych" rowerkach, chętniej korzystają z biegowego:)
 
Przy pierwszym dziecku zastanawialiśmy się nad rowerkiem biegowym ale jak przyszło do kupowania to jednak zdecydowaliśmy się na tradycyjny. Przy drugim dziecku (w drodze) chyba wypróbujemy już taki. Czy to prawda że dzieci które jeżdżą na rowerkach biegowych szybciej uczą się utrzymywania równowagi?
 
Idea - jasne, że racja. Ja mam dwa przykłady.
1) moja chrześniaczka, która nie miała biegówki i nauczyła się jeździć na normalnym rowerku jak miała 6 lat!!!!!!!
2) chłopaki mojej znajomej, w wieku 3 lat śmigali akrobacyjnie na rowerkach bez bocznych kółek. Od 2 roku życia mieli biegówki.
A FirstBIKE, ma rewelacyjną możliwość regulacji siodełka. Trzeba tylko dokupić taki dodatkowy uchwyt obniżający. Montuję się go na tylniej osi. Moja Mała ma ok. 90 cm, bardzo drobnej budowy i doskonale sobie radzi. Ma 2,5 roczku. W przyszłym sezonie wskakujemy na normalny rower:)))))
 
my mamy, Zosia nadal śmiga na FirstBike'u... ja sobie bardzo chwalę, miała parę "mocniejszych" upadków i mam wrażenie, ze rowerek nieco "zmniejszył" obrażenia... tzn. przy innym rowerku mogłyby być większe, kwestia wagi, kierownicy.... jak dla mnie jest super bezpieczny.... w najbliżsyzm sezonie przesiadamy sie na dwukołowca - zobaczymy jak będzie, bo na razie Zosia nie miała do czynienia z pedałami... myślę, że z równowagą problemów nie będzie, no ale okaże sie w "praniu"
aha, doistała go na 2-gie urodziny, a nie jest wysoka, wiec ten uchwyt obnizający był super:) no i "niestety" urodziny ma w Andrzejki, wiec pojeździłą na nim dopiero w wieku ok. 2,5 - wczesniej tylko po domu i balkonie:)
 
Ostatnia edycja:
Witam! :)
Ja nie z opinią, ale z chęcią kupienia! ;)
Czy ma ktoś może na sprzedaż rowerek biegowy First BIKE? :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
przesiadka Zofijki na rower bez bocznych kółek trwała 1 dzień :)
a rowerek pewnie będę chciała sprzedać za jakieś 2 lata, jak Tomulek przesiądzie się na rower większy:) na razie FB czeka na niego ;)
 
Do góry