reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy - wynik pozytywny czy urojenie

Kate1201

Początkująca w BB
Dołączył(a)
15 Kwiecień 2021
Postów
15
Hej Kochane testy zrobione dziś późnym popołudniem, i sama już nie wiem 🤔 okres mam dostać w niedzielę 18.04.2021 r. pobolewa mnie podbrzusze i czuje klocie w jajnikach. Jak myślicie czy z tego coś się wykluje 👶😍
 

Załączniki

  • 20210415_183053.jpg
    20210415_183053.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 300
reklama
Hej Kochane testy zrobione dziś późnym popołudniem, i sama już nie wiem 🤔 okres mam dostać w niedzielę 18.04.2021 r. pobolewa mnie podbrzusze i czuje klocie w jajnikach. Jak myślicie czy z tego coś się wykluje 👶😍
tez w tym cyklu w którym zaszłam w ciąże pobolewalo mnie podbrzusze jak na @😊 zrób bete i zobacz jak przyrasta po 48h
 
Dziewczynki proszę o pomoc 😥 w niedzielę powinna być @ a dziś dostałam lekkiego brązowego plemienia 😥 za wcześnie na gino a mi się płakać chce 😢
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczynki proszę o pomoc 😥 w niedzielę powinna być @ a dziś dostałam lekkiego brązowego plemienia 😥 za wcześnie na gino a mi się płakać chce 😢
Mi test (bardzo blada kreseczka) wyszła 4 dni przed miesiączka i też tego dnia miałam bardzo lekkie plamienie, ale jasnoróżowe. U mnie okazało się że to było plamienie implantacyjne i dzisiaj jestem w 8tc. Najlepiej zrób betę. Powinna być już wiarygodna.
 
reklama
Mi test (bardzo blada kreseczka) wyszła 4 dni przed miesiączka i też tego dnia miałam bardzo lekkie plamienie, ale jasnoróżowe. U mnie okazało się że to było plamienie implantacyjne i dzisiaj jestem w 8tc. Najlepiej zrób betę. Powinna być już wiarygodna.
Plamienie implantacyjne występuje przed pozytywnym testem, ponieważ dopiero po zagnieżdżeniu (połączeniu zapłodnionej komórki jajowej z organizmem matki) zaczyna być wytwarzana beta HCG. Jej poziom możliwy do wykrycia w badaniu laboratoryjnym zostaje osiągnięty ok 48h po implantacji. A w moczu trochę później, ponieważ testy domowe są mniej czułe i w moczu jest mniejsze stężenie niż we krwi.
 

Podobne tematy

Do góry