reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy...

Robilam juz go, ale przed planowana @ i byl negatywny. Jednak nie do konca im ufam, poniewaz jak bylam z corka w ciazy to pokazal,ze ciazy brak a byl 6 tydzien🙈 poszukam jeszcze z innych firm test i zrobie w tygodniu,czytalam ze beta sie podwaja po 48-72h.
Z moich obliczen wychodzi,ze jakby to byla faktycznie ciaza i owulacja byla 29 maja to bykby to dopiero 3t 2d, a jak 5 czerwca to 2t 2d wiec to moze za wczesnie... od miesiaczki nie moge liczyc poniewaz byla dluga i nie wspolzylam w tym czasie.
 
reklama
Ciężka sprawa.
A ostatnią miesiączkę kiedy miałaś?
Miesiaczke mialam 9 maja i twala do 22 maja 🙈 strasznie dluga byla tym razem- ale pierwsze 3 dni i 3 ostatnie dni to bylo plamienie- wiec nie wiem czy calosc zaliczyc do @. Tak czy inaczej nie moge liczyc od miesiaczki poniewaz nie wspolzylam w tym czasie, wiec nierealne byloby zajscie w ciaze.
Dzialalismy 18,19 dc , 26 i 27 dc, pozniej w 33 i 34 dc 😁 teraz mam 44 dc.
Bardzo ciezka sprawa przez nieregularne @ 🙈 dlatego ciagle tyle niewiadomych w mojej glowie 😔
 
Miesiaczke mialam 9 maja i twala do 22 maja 🙈 strasznie dluga byla tym razem- ale pierwsze 3 dni i 3 ostatnie dni to bylo plamienie- wiec nie wiem czy calosc zaliczyc do @. Tak czy inaczej nie moge liczyc od miesiaczki poniewaz nie wspolzylam w tym czasie, wiec nierealne byloby zajscie w ciaze.
Dzialalismy 18,19 dc , 26 i 27 dc, pozniej w 33 i 34 dc 😁 teraz mam 44 dc.
Bardzo ciezka sprawa przez nieregularne @ 🙈 dlatego ciagle tyle niewiadomych w mojej glowie 😔
Ja właśnie nie wiem jak to u Ciebie by się liczyły te tygodnie ciąży, ale na pewno nie od owulacji. eh może na podstawie usg po prostu.. bo taki rzeczywiście dziwny ten cykl miałas :)
 
Ja właśnie nie wiem jak to u Ciebie by się liczyły te tygodnie ciąży, ale na pewno nie od owulacji. eh może na podstawie usg po prostu.. bo taki rzeczywiście dziwny ten cykl miałas :)
Bardzo dziwny, ale kazda ciaze mialam obliczana wedlug USG nigdy nie mialam liczonej od miesiaczki, bo tygodnie sie nigdy nie zgadzaly🙈 zawsze tydzien ciazy wychodzil na USG i po moim obliczeniu wychodzila data od wspolzycia 😶 zamowilam juz inny test 🙈 i jeszcze jeden elektryczny- wczeaniej robilam przed @, teraz zrobie po terminie @ jak bedzie negatywny to znaczy,ze ciazy nie ma i bede miala pewnosc. Juz innej rady nie mam, a nie chce sie bez powodu denerwowac, bedzie przykro,ze sie nie udalo, ale moze nastepnym razem sie uda.
 
Miesiaczke mialam 9 maja i twala do 22 maja 🙈 strasznie dluga byla tym razem- ale pierwsze 3 dni i 3 ostatnie dni to bylo plamienie- wiec nie wiem czy calosc zaliczyc do @. Tak czy inaczej nie moge liczyc od miesiaczki poniewaz nie wspolzylam w tym czasie, wiec nierealne byloby zajscie w ciaze.
Dzialalismy 18,19 dc , 26 i 27 dc, pozniej w 33 i 34 dc 😁 teraz mam 44 dc.
Bardzo ciezka sprawa przez nieregularne @ 🙈 dlatego ciagle tyle niewiadomych w mojej glowie 😔
Beta zrobiona, jutro bede miala jednak wynik 🙈 zrobilam dwa testy z apteki,ktore mi dali i oby dwa pokazuja tylko cienie 😔zaczynam watpic,ze to ciaza :( jesli beta wyjdzie ujemna to zrobia USG.
 
Ciężka sprawa.
A ostatnią miesiączkę kiedy miałaś?
Dziewczyny a myslicie, ze gdyby byl to faktycznie 3 tydzien to test nie pokarze 2 wyraznych kresek? Zaczynam glupiec juz 😟😪 naczytalam sie,ze przy torbielach i cystach moze tez wychodzic taki cien cienia🙈 w dodatku dzis lewy jajnik tak mi doskwiera, ze szkoda slow 🙁 czuje,ze i tym razem sie nie udalo i @ nadejdzie :( dodam zdjecie dzisiejszego testu, widzicie cos?
 

Załączniki

  • 20200622_121536.jpg
    20200622_121536.jpg
    370,3 KB · Wyświetleń: 96
reklama
Dziewczyny a myslicie, ze gdyby byl to faktycznie 3 tydzien to test nie pokarze 2 wyraznych kresek? Zaczynam glupiec juz 😟😪 naczytalam sie,ze przy torbielach i cystach moze tez wychodzic taki cien cienia🙈 w dodatku dzis lewy jajnik tak mi doskwiera, ze szkoda slow 🙁 czuje,ze i tym razem sie nie udalo i @ nadejdzie :( dodam zdjecie dzisiejszego testu, widzicie cos?
No niestety lub stety tak. Albo jakiś cień się rzuca.
 
Do góry