reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy...

Mam nadzieje,nie chcialabym,aby widzialy mnie w takim stanie [emoji24][emoji24][emoji24] zapisalam sie juz do psychologa na terapie, bo czuje,ze sama nie dam tym razem rady [emoji25] to juz 5 raz [emoji24][emoji24][emoji24] to wszystko jest cholernie niesprawiedliwe [emoji24] nie wazne czy chore czy zdrowe, ale to bylo moje dzieciatko,moja mala fasoleczka ehhh [emoji25][emoji25][emoji24][emoji24][emoji24]
Jak ja cie dobrze rozumiem. Też w kwietniu straciłam 5 ciąże. O dziwo jak kolwiek to zabrzmi przeszłam ta stratę o wiele wiele lepiej niż w sierpniu ubiegłego roku. Z tym że ja nie mam żadnego dziecka w domu. Same aniołki [emoji24]
 
reklama
Madzia wiem że teraz świat Ci się zawalił, ale przetrwasz to, bo jesteś silna, my kobiety mamy to do siebie, że jesteśmy w stanie bardzo dużo znieść, teraz wydaje Ci się to niereealne, ale zobaczysz, że za jakiś czas wrócisz do staran, najważniejsze że możesz mieć dzieci, no masz już dwie córeczki, jesteśmy z Tobą Kochana, przejdziemy przez to razem...
Masz racje,jestesmy w stanie zniesc bardzo duzo 😭 napewno za jakis czas bedzie lepiej, ale do konca zycia bede pamietala o tym,ze stracilam 5 raz mojego maluszka 😭😭😭 mam nadzieje,ze wizyta u psychologa pomoze mi sie szybciej pozbierac😭 dzis sa ogromne emocje, smutek zal do calego swiata 😪 dlaczego spotyka to kobiety,ktore naprawde chca miec dzieci i dawac im milosc 😪
Bardzo to przykre i niesprawiedliwe 😪

Dzis uslyszalam od swojej starszej corci: Mamusiu nie placz juz,jeszcze bedziemy mieli dzidziusia❤❤❤ One mi daje sile 🥰ciesze sie,ze je mam obok ❤

Wam rowniez bardzo dziekuje za cale wsparcie w tych trudnych chwilach dla mnie ❤ od poczatku dawalyscie mi nadzieje 🥰
Mam nadzieje,ze kiedys powroce tu jeszcze z dobra nowina 😪
 
Jak ja cie dobrze rozumiem. Też w kwietniu straciłam 5 ciąże. O dziwo jak kolwiek to zabrzmi przeszłam ta stratę o wiele wiele lepiej niż w sierpniu ubiegłego roku. Z tym że ja nie mam żadnego dziecka w domu. Same aniołki
emoji24.png
Bardzo mi p
Jak ja cie dobrze rozumiem. Też w kwietniu straciłam 5 ciąże. O dziwo jak kolwiek to zabrzmi przeszłam ta stratę o wiele wiele lepiej niż w sierpniu ubiegłego roku. Z tym że ja nie mam żadnego dziecka w domu. Same aniołki [emoji24]
Bardzo,bardzo mi przykro kochana 😔❤ tule Cie bardzo mocno ❤ nie poddawaj sie,warto walczyc! Ja pierwsze 4 ciaze tracilam jedna po drugiej, 8 lat czekalam na moja corcie- dlatego walcz i Tobie sie uda 😪❤❤❤3mam mocno kciuki😘
Ja mam paskudny charakter i wszystko przezywam z podwojna sila 😪 dlatego jest mi ciezko i bedzie dlugo 😭 ale maz i dzieci nie pozwola mi sie zalamac😪
I wy rowniez dajecie mi sile❤jestescie wspaniale!!!😘
 
Madzia bardzo mi przykro:(
Dziewczyny powiedzcie czy w 27 dc ( cykle 26- dniowe) wynik bety 143 to jest dobry wynik? Nie za niski poziom? W piątek idę na drugie badanie ale trochę sir stresuje :/
 
Madzia bardzo mi przykro:(
Dziewczyny powiedzcie czy w 27 dc ( cykle 26- dniowe) wynik bety 143 to jest dobry wynik? Nie za niski poziom? W piątek idę na drugie badanie ale trochę sir stresuje :/
Pierwszy wynik mówi tylko o tym że ciąża jest i nie ważny jest pierwszy wynik. Wazniejszy jest przyrost. Musi być minimum 66% ale niestety nawet to nam nie daje gwarancji że ciąża rozwija się prawidłowo.
 
Madzia bardzo mi przykro:(
Dziewczyny powiedzcie czy w 27 dc ( cykle 26- dniowe) wynik bety 143 to jest dobry wynik? Nie za niski poziom? W piątek idę na drugie badanie ale trochę sir stresuje :/
[/QUOTE
Madzia bardzo mi przykro:(
Dziewczyny powiedzcie czy w 27 dc ( cykle 26- dniowe) wynik bety 143 to jest dobry wynik? Nie za niski poziom? W piątek idę na drugie badanie ale trochę sir stresuje :/
😪😪😪
 
reklama
Madzia bardzo mi przykro:(
Dziewczyny powiedzcie czy w 27 dc ( cykle 26- dniowe) wynik bety 143 to jest dobry wynik? Nie za niski poziom? W piątek idę na drugie badanie ale trochę sir stresuje :/

😪😪😪
Ja mialam 21, po dwoch dniach 60.06 a po nastepnych 4 dniach juz tylko 14.6 😭😪
3mam mocno kciuki, aby bylo wszystko dobrze i dzidzia zdrowo niech rosnie❤❤❤
 
Do góry