reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy

reklama
Dla mnie conajmniej dziwne, to test robiony chwilke temu. A no poczekam dziewczyny, ale juz mnie to wszystko wkurza...
 
Ja nie rozumiem dlaczego Ty wszędzie jesteś taka nie miła? Nie raz czytam Twoje wypowiedzi.
Okres masz? Problemy w domu z mężem. Ze się wyzywasz? Jesteśmy tu po to żeby się wspierać, a takie odzywki wszystko wiedząca są nie na miejscu! Wyjdź stad i więcej nie odpisuj jesteś okropna jedzą!
Co jest dla ciebie dziwne kreska jest i to widoczna. Czego nie rozumiesz?
 
Ja nie rozumiem dlaczego Ty wszędzie jesteś taka nie miła? Nie raz czytam Twoje wypowiedzi.
Okres masz? Problemy w domu z mężem. Ze się wyzywasz? Jesteśmy tu po to żeby się wspierać, a takie odzywki wszystko wiedząca są nie na miejscu! Wyjdź stad i więcej nie odpisuj jesteś okropna jedzą!
Hahaha nie chciałam nic pisac, ale o tym samym sobie pomyslalam🙊
 
Kochana nic się nie przejmuj ja Ci wyślę moja betę z poprzedniej ciąży i było to 10 dni po zapłodnieniu, A widze Ty masz chyba więcej, więc gratuluję
Moja dzisiejsza beta, 3 dni przed okresem [emoji2368]
Screenshot_20200715_133922.jpeg
 
Ja byłam, miałam betę, od razu zrobił mi cytologię, zbadał mnie i powiedział, że owulacja była niedawno, więc ehh nie trafiliśmy, dał mi leki na lepszą owulacje bo mówił że była mała, nie rouzmiem nic z tego ale ok, plamienia mam dalej mówił że miesiączkę żebym wyliczala dopiero jak będzie większe krwawienie. Ale mówił że na ciąże to nie wygląda, czekam mimo wszystko i tak na wyniki.
Ja z rana lece na bete i Ty tez idz, trzymam ogromnie kciuki [emoji3590]
 
reklama
Ja byłam, miałam betę, od razu zrobił mi cytologię, zbadał mnie i powiedział, że owulacja była niedawno, więc ehh nie trafiliśmy, dał mi leki na lepszą owulacje bo mówił że była mała, nie rouzmiem nic z tego ale ok, plamienia mam dalej mówił że miesiączkę żebym wyliczala dopiero jak będzie większe krwawienie. Ale mówił że na ciąże to nie wygląda, czekam mimo wszystko i tak na wyniki.
Ktory cykl sie staracie?
 
Do góry