reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy

Bardzo dziwna sprawa, test pokazuje ciążę beta jakby nie pokazuje, z tego co ja kojarzę beta pierwsza pokazuje ciążę niz test wiec teoretycznie powinna byc wieksza, jedynie co mi przychodzi na mysl to powtorka bety jutro lub za 2 dni bedziesz miala pewnosc, jeśli beta nie urosnie zglos sie do gina bo testy sa pozytywne niekiedy przy problemach zdrowotnych
Mi też tylko to przyszło do głowy żeby powtórzyć betę z krwi. Kurcze nie chce mi się wierzyć żeby taka ładna kreska na teście a ciazy brak. No w głowie mi się to nie mieści. Może błąd w labo[emoji848]tam pracują ludzie więc pomyłki się zdarzają jak każdemu. W końcu żadna z nas nie jest robotem
 
reklama
No u mnie to masakra w ogóle, testy owulacyjne miałam jakieś popsute pokazywały mi owulacje raz miałam puste kółeczko następnego dnia migała mi buzka, a co się okazało byłam u lekarza i powiedział mi, że owulacja była niedawno, dzisiaj rano miałam plamienie a teraz @ w końcu się zaczęła po 3 dniach opóźni ja .. Więc wszystko poszło nie tak.
 
To ja założyłam ten temat więc możesz już stąd wyjść.
[emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787] Odwal się jak coś Ci nie psuje to nie czytaj moich komentarzy i nie odpowiadaj na nie. Mądra się odezwała. A ty pasujesz? Ty pasujesz ale 2 metry pod ziemią.
 
Mi też tylko to przyszło do głowy żeby powtórzyć betę z krwi. Kurcze nie chce mi się wierzyć żeby taka ładna kreska na teście a ciazy brak. No w głowie mi się to nie mieści. Może błąd w labo[emoji848]tam pracują ludzie więc pomyłki się zdarzają jak każdemu. W końcu żadna z nas nie jest robotem
Pewnie, ze tak, szczerze ja nie wierzę w pomylki testow zakladam
1. Pomylka w labo, nie wierzę laboratorium 2 razy wyniki miałam zle, powtórzone w innym miejscu były ok
2. Ciaza biochemiczna spadek bety
3. Problemy zdrowotne ktore niekiedy moga wskazywac dodatni test - czy wiecie ze przy problemach ze zdrowiem nawet facet moze miec test dodatni?
 
No u mnie to masakra w ogóle, testy owulacyjne miałam jakieś popsute pokazywały mi owulacje raz miałam puste kółeczko następnego dnia migała mi buzka, a co się okazało byłam u lekarza i powiedział mi, że owulacja była niedawno, dzisiaj rano miałam plamienie a teraz @ w końcu się zaczęła po 3 dniach opóźni ja .. Więc wszystko poszło nie tak.
Zrozumiałam ze dostałaś okresu tak?
 
To ja założyłam ten temat więc możesz już stąd wyjść.
To wyjdź zegnam. To że założyłaś wątek nie oznacza że mogą się udzielać osoby tylko które Ci pasują. Masz pecha. Kończę z Tobą rozmowę a dziewczynę u góry przeprosiłam. Ja akurat znam to słowo w przeciwieństwie do nie których osób na tym forum. Jesteś kolejna osoba na całym forum gdzie jak coś nie idzie po twojej myśli lub dziewczyny nie robią tego co ty chcesz to krytykujesz. To taka twoja linia obrony.
 
Pewnie, ze tak, szczerze ja nie wierzę w pomylki testow zakladam
1. Pomylka w labo, nie wierzę laboratorium 2 razy wyniki miałam zle, powtórzone w innym miejscu były ok
2. Ciaza biochemiczna spadek bety
3. Problemy zdrowotne ktore niekiedy moga wskazywac dodatni test - czy wiecie ze przy problemach ze zdrowiem nawet facet moze miec test dodatni?
Tak to prawda może wyjść nawet facetowi dodatni test. Myślę że pozostało koleżance powtórzyć betę. Nic innego nie przychodzi mi do głowy.
 
Udzielaj się ale z szacunkiem a nie naburmuszona i chamska jesteś! Ja nie mam Cie za co przepraszać tylko już Cie tu sporo osób zna z chamstwa! Blokuję Cie i dowidzenia
To wyjdź zegnam. To że założyłaś wątek nie oznacza że mogą się udzielać osoby tylko które Ci pasują. Masz pecha. Kończę z Tobą rozmowę a dziewczynę u góry przeprosiłam. Ja akurat znam to słowo w przeciwieństwie do nie których osób na tym forum. Jesteś kolejna osoba na całym forum gdzie jak coś nie idzie po twojej myśli lub dziewczyny nie robią tego co ty chcesz to krytykujesz. To taka twoja linia obroni.
 
reklama
Stop dziewczyny. Wkurzyla mnue odpowiedź Mloda 1994, ale jasne jestem w stanie zrozumiec, ze ktos moze miec mnie za wariatke, ja siebie po tym testowaniu tez tak odbieram..za to wytłumaczyłaś sie, ze nie zwrocilas uwahi na bete wiec tez rozumiem :) Nie klocic sie o jakies moje testy czy bete. Tak dla rozluznienia, zrobilam ostatni juz calkiek inny test i prosze.
 
Do góry