reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy

reklama
No tyle testów się pomylić nie może, chyba że się ma mega pecha w co wątpię, może przecinek w złym miejscu
Ale te kreski są mega widoczne. Nie może być wątpliwości. To napewno pomyłka i jestem pewna że koleżanka jak powtórzy betę z krwi to będzie mile zaskoczona.

Myślę że fałszywie dodatnie testy nie zabarwiły by tak mega kresek testowych jak ma koleżanka. Ja jestem do teraz w szoku. Bardziej się stresuje jej beta niż ona sama [emoji85]
 
Kochana ale ja testy miałam negatywne, po za tym mój lekarz mówił że na ciaze to nie wygląda, jak zawsze krosty na @ mi wychodzą i dzisiaj wyszły, piersi bolą, wiec ja obstawiam jednak na @, ale cuda się zdarzają!!! [emoji7] Beta zrobiona, więc też się wszystko okaże
 
Kochana ale ja testy miałam negatywne, po za tym mój lekarz mówił że na ciaze to nie wygląda, jak zawsze krosty na @ mi wychodzą i dzisiaj wyszły, piersi bolą, wiec ja obstawiam jednak na @, ale cuda się zdarzają!!! [emoji7] Beta zrobiona, więc też się wszystko okaże
Masz wyniki Domi?
 
reklama
Do góry