reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy

Więc jak miałam pozytywny to w przeciągu 48 h była owulacja? Bo dzisiaj jest 20dc i mam takie lekkie kłucie co to może być?
 
reklama
Jeśli starasz się o dziecko, to kochaj się z partnerem co 2 dni od momentu pojawienia się jakiejkolwiek drugiej kreski na teście owulacyjnym, bo plemniki mają żywotność kilkunastu godzin i nigdy nie wiesz, który "załapie" się na komórkę jajową ;)
 
Tak właśnie jest :) tylko zastanawiają mnie te kłucia... 24 dc
Jeśli starasz się o dziecko, to kochaj się z partnerem co 2 dni od momentu pojawienia się jakiejkolwiek drugiej kreski na teście owulacyjnym, bo plemniki mają żywotność kilkunastu godzin i nigdy nie wiesz, który "załapie" się na komórkę jajową ;)
 
Testowałam kilka testów i wszystkie pierwsze kreski widoczne a drugie nie, natomiast ten test akurat jedyny na którym są 2 ciemne kreski.
A ja myslę, że negatywny. Biorąc pod uwagę fakt, że testowa powinna być taka sama lub ciemniejsza od kontrolnej a tu na moje oko jest jaśniejsza od kontrolnej
Image.jpeg
 
reklama
Ja troszkę też... Więc w tym cyklu nawet nie testowałam... Szkoda pieniędzy. Wcześniejsze cykle testowałam i nie wyszło, więc powiedziałam sobie co ma być to będzie wiadomo że chcemy wiedzieć, te czekanie jest najgorsze ale niestety... My już mamy 5 vykl I się nie udaje, a w lutym miałam ciąże pozamaciczna i ginekolog powiedział że teraz szybko zajde.... No ale jakoś albo nie trafiamy albo nie wiem już sama... Dostałam też tabletki na lepszą owulacje i też lipa. Teraz mam dni płodne więc się okaże....
No to faktycznie może i był pozytywny [emoji854]. Ja w te testy zaczynam wątpić. Drugi cykl i cały czas wychodzą negatywne, takie jak Tobie ten ostatni [emoji2368]
 
Do góry