reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy

Moje pytanie brzmiało czy są już coś wiarygone takie testy, kalendarze to kolanderze i wiem o tym, ale tu fakt jest taki że 1 listopada był ostatnim dniem żywotności plemników więc jeżeli owulacja była później to nie ma żadnego znaczenia a jak była wcześniej to testy zrobione później niż 10 dnia po owulacji.

Testu są wiarygodne 21 dni po stosunku. Koniec odpowiedzi
 
reklama
No lekarze twierdzą że wiarygodność testów jest 14 dni po owulacji i jednocześnie po stosunku ale oki, chodziło mi o różne opinie.
 
No lekarze twierdzą że wiarygodność testów jest 14 dni po owulacji i jednocześnie po stosunku ale oki, chodziło mi o różne opinie.

Nie znam takiego lekarza a wiedzę mam sporą 😉
Jeśli nie mamy 100% pewności co do daty owulacji to wiarygodność testu określa się w dniach od ostatniego stosunku i jest to 21 dni żeby mieć 100% pewność
 
Oki, czyli nawet ten ultraczuły 10mlu wcześniej nie da odpowiedzi? Np po 10 dniach?

To zależy czy po 10 dniach będzie się w ciąży czy nie💁‍♀️
Jeśli Twoja partnerka chciałaby nauczyć się czegoś o swoim cyklu o dowiedzieć się od czego zależy kiedy i czy test wyjdzie pozytywny to jest na tym forum mnóstwo wątków, na których może zdobyć trochę wiedzy.
Natomiast jeśli Ty chcesz wiedzieć czy Zostaniesz tatą to musisz uzbroić się w cierpliwość
 
Wiem wiem:) po prostu chciałem zapytać czy czy właśnie te ultraczułe testy daja już jakąś wiarygodność po 10 dniach od owulacji ( przyjmijmy ze potwierdzonej :))
 
reklama
Wiem wiem:) po prostu chciałem zapytać czy czy właśnie te ultraczułe testy daja już jakąś wiarygodność po 10 dniach od owulacji ( przyjmijmy ze potwierdzonej :))
wszystko zależy kiedy doszłoby do implantacji :)
Jednej osobie wyjdzie dodatni już 10 dpo a innej 12. Sprawdźcie w terminie miesiączki i problem z głowy. Jak domniewam powinna być na dniach.?
 
Do góry