reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy

Powinna być w środę a więc 16 dni po owulacji, i tak wiem że wtedy najlepiej zrobić test:) ten domowy z krwi babycheck też rozumiem nie da odpowiedzi po 9 dniach od owulacji?
 
reklama
Powinna być w środę a więc 16 dni po owulacji, i tak wiem że wtedy najlepiej zrobić test:) ten domowy z krwi babycheck też rozumiem nie da odpowiedzi po 9 dniach od owulacji?
testy z krwi domowe są do kitu :)
Możecie iść zrobić beta hcg z krwi, koszt to 35-45 zł zwykle i macie czarno na białym :)
 
Powinna być w środę a więc 16 dni po owulacji, i tak wiem że wtedy najlepiej zrobić test:) ten domowy z krwi babycheck też rozumiem nie da odpowiedzi po 9 dniach od owulacji?

Testu które są na rynku wykrywają bardzo małą bete więc każdy da odpowiedź tak naprawdę na tym samym etapie ciąży
 
Nie uważacie ze to oszustwo i powinno się tego zabronić? Oni mają w ulotkach że 6-7 dni po zapłodnieniu u większości kobiet ( nie u niektórych) hormon jest na tyle wysoki że test wykryje...
 
Nie uważacie ze to oszustwo i powinno się tego zabronić? Oni mają w ulotkach że 6-7 dni po zapłodnieniu u większości kobiet ( nie u niektórych) hormon jest na tyle wysoki że test wykryje...

Na allegro są ludzie, którzy piszą "test 2 dni po stosunku" i zgłaszałam to nie raz i każdy ma to w 🍑
 
Nie no mi nic, tylko w takim razie to jest oszustwo, nie powinny być dopuszczone do sprzedaży jest to ewidentnie kłamstwo...
 
reklama
Do góry