reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy

Jeśli nie było monitoringu cyklu USG to nie wiadomo kiedy była owulacja. Mi po 10 dpo wychodził już cienia cienia jak była ciąża - ale miałam pewność kiedy była owulacja. Najbezpieczniej robić sikańca w dniu spodziewanej miesiączki ( a jeszcze bardziej miarodajna będzie beta HCG z krwi).
 
reklama
A dlaczego kłamstwo? Są kobiety, którym wyjdzie test 6 dni po zapłodnieniu a są kobiety, którym test wyjdzie po 14 dniach i kto miałby być oszukany?
Tak tylko czytając fora i opinie jest tak sporadycznie a jeżeli w ulotkach jest napisane że 6-7 dnia po zapłodnieniu u Większości kobiet poziom hcg jest taki że test go wykryje to raczej nie jest prawda?
 
Tak tylko czytając fora i opinie jest tak sporadycznie a jeżeli w ulotkach jest napisane że 6-7 dnia po zapłodnieniu u Większości kobiet poziom hcg jest taki że test go wykryje to raczej nie jest prawda?
Miałam ten test i nie widziałam, aby było tam napisane że u większości kobiet wykrywa ciążę, i aby producent zapewniał że po 6-7 dniach ciąża zostanie wykryta.
 
A jak mamy pewność co do dnia owulacji, potwierdzoną, to ile po owulacji test jest wiarygodny?
Jak monitorowala na usg u ginekologa to pewnosc ma co do owulacij kiedy wystapa z kalendarza sie nie da bo moze sie przesuwać z jakis powodow np choroby ,stresu itp najlepiej jak zrobi test w dniu spodziewanej miesiaczki albo pare dni po to bedzie wiarygodne 🙂
 
Do góry