reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tetka

Antares77

pam pa ram pam bum bum :)
Dołączył(a)
4 Lipiec 2005
Postów
2 502
Miasto
Warszawa
Wiadomość specjalna od Tetki - otrzymana 20/01/2006 g 9:20

Kochane lutóweczki, mam nadzieje, ze u Was wszytsko w porządku.Ja własnie dotarłam do szpitala i jak dobrze pójdzie to za kilka godzin mały Teo będzie z nami.
Ponadto - Tetka wszystkie serdecznie pozdrawia, prosi o trzymanie kciuków.Będzie miała cc ze wskazania lekarza.

Przesłałam Tetce w naszym imieniu zyczenia powodzenia i zapenwiłam o trzymaniu kciuków :)

Rany rany nastepny Bejbiś :)
 
reklama
Wiedziałam. Za długo się nie odzywała. Dobrze, że wie, że będzie cc. Mniej nerwów i zazdroszczę bardzo.Kciuki trzymam, na stopach też. Ja już też bym chciała... :( Najlepiej w poniedziałek...
 
Tetka trzymam kciuki.
Oj, te nasze lutowe dzieciaczki coś się strasznie na świat spieszą.
 
no to jest juz chyba wiecej bobikow z lutego niz ze stycznia,och te nasze dzieciaczki,spieszy im sie :)
trzymaj sie Tetka
 
Uwaga :) Uwaga :) Uwaga :)

sms od Tetki, odebrany 20/01/2006 16:44

Teos urodził sie dziś o 11.00.śpi sobie w najlepsze.3,5 kg.Na razie blondynek :) ja dochodze do siebie po cc, jak dobrze pójdzie pod wieczor będę mogła wybrać sie na spacer do toalety :) Pozdrawiamy juz cała trójka i trzymamy kciuki za wszystkie lutóweczki.


hurrrrrrrrrraaaaaaa nastepny Dzidziuś :)
 
nowyrok37vq.gif
 
sztuczneognie1bo.gif
kwiatymamy4rz.gif


welcome8mx.gif


WITAMY NA ŚWIECIE, SYNU TETKI!!! HURRRRRRAAAA. TERAZ DOPIERO OTWORZĘ SPIRYTUS!!!
 
reklama
Do góry