reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tętno dziecka 158 w 38 tygodniu ciąży.

magda.lewandowska

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
7 Maj 2021
Postów
54
Hej dziewczyny,
Byłam wczoraj na wizycie u ginekologa. Zaczął mi się właśnie 38 tydzień i tętno dziecka na usg wyniosło 158. Lekarz tego nie skomentował wiec nawet wtedy o tym nie myślałam. Jak wróciłam do domu to tak zaczęłam analizować ze to dosyć wysokie tętno i wcześniej takie nie było.
Oczywscie poczytałam w internecie a tam w większości ze norma to 150 🙈

Czy jest się czym przejmować? Myślałam, żeby ewentualnie wybrać się na KTG?
Czy to ze lekarz nic o tym nie powiedział to znaczy ze jest ok? Czy nie potrzebnie to rozkminiam?

Z góry dziękuje za odpowiedz.
 
reklama
Hej dziewczyny,
Byłam wczoraj na wizycie u ginekologa. Zaczął mi się właśnie 38 tydzień i tętno dziecka na usg wyniosło 158. Lekarz tego nie skomentował wiec nawet wtedy o tym nie myślałam. Jak wróciłam do domu to tak zaczęłam analizować ze to dosyć wysokie tętno i wcześniej takie nie było.
Oczywscie poczytałam w internecie a tam w większości ze norma to 150 🙈

Czy jest się czym przejmować? Myślałam, żeby ewentualnie wybrać się na KTG?
Czy to ze lekarz nic o tym nie powiedział to znaczy ze jest ok? Czy nie potrzebnie to rozkminiam?

Z góry dziękuje za odpowiedz.
Hej. Spokojnie, wszystko zależy czy maluszek się ruszał czy nie :)
U nas tętno często się zmieniało, raz 140 pamiętam też 173. Nikt na to uwagi nie zwracał. Córka urodziła się ze zdrowym serduszkiem.
U Ciebie poród zapewne na dniach, nie ma co rozkminiać, życzę szczęśliwego rozwiązania i dużo zdrówka dla was 😘
 
Do góry