reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

tętno płodu - pomocy

aanjaa

Fanka BB :)
Dołączył(a)
18 Październik 2016
Postów
217
Witajcie. Piszę w imieniu przyjaciółki. Wg OM 7t2d, wg CRL - 6t4d. Nie ma jeszcze tętna. Lekarz stwierdził, że jeśli nie urośnie beta to w środę na zabieg czyszczenia macicy. Chciałam zapytać czy któraś z Was miała podobną sytuację. Wydaje mi sie, ze to za wcześnie na takie diagnozy. Sama miałam tętno później. Co o tym sądzicie?
 
reklama
Jak dla mnie to za wczesnie na zabieg nie poszlabym na nigo. U mnie w pierwszej ciazy cos kolo 7 tyg zaczelo bic. Ale to wszystko zalezy od dlugosci cyklu wiesz moze ile u niej trwal srednio? Trzymam kciuki za serduszko ☺
 
Ale jezeli nic sie nie dzieje niech nigdzie jeszcze nie idzie tylko jedynie do innego lekarza na usg . Tak wczesna ciaza nawt jak bedzie zarodek bedzie bez serduszka to sama sie oczysci w szpitalu odrazu wyskrobia co moze pozniej miec rozne skutki. Niech kolezanka pojdzie jutto gdzies prywatnie na usg
 
zdarza się, że nawet w 8 tyg zaczyna bić serduszko. Niech co 2 dni robi bete i sprawdza przyrost - powiniem być ok x2. Zabieg to dopiero ok 9 tyg jak samo sie nie oczyściale bądzmy dobrej myśli bo jest czas jeszcze.
 
reklama
reklama
Do góry