reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tętno płodu w 6 tygodniu i 5 dniu

Magdaa..K123

Fanka BB :)
Dołączył(a)
17 Sierpień 2018
Postów
184
Cześć ,to moja pierwsza ciąża, w której usłyszałam bicie serduszka,ale nie byłabym sobą gdybym nie miała lekkiego stresu czy wszystko okej, bo wszędzie jest napisane co innego.
Dzidzia miała ponad 8 mm, a tętno wynosiło około 120 uderzeń na minutę.Lekarz założył kartę ciąży powiedział ze wszystko w porządku , czy tętno nie jest zbyt niskie jak na 6 tydzień i 5 dzień ? Jak to było u Was ?
 
reklama
Moja mała ma między 130 a 140 i raczej częściej 130. Obecnie 21 tydzień.
Na początku miała mniej, później 160 i obecnie cały czas ok 130.
Wczoraj dokładnie 131.
Gin by Ci powiedział jakby było coś nie tak
 
Ja miałam w 6+3 116 i lekarz powiedział, że wszystko powyżej 100 i poniżej 150 na początku jest jak najbardziej okej ❤️ Serduszko musi tez ruszyć od zera :)
A dodatkowo znalazłam takie coś
 

Załączniki

  • 11901799-3A63-42CE-9DFE-B3A3C574CE68.jpeg
    11901799-3A63-42CE-9DFE-B3A3C574CE68.jpeg
    107,9 KB · Wyświetleń: 141
Wojtulek miał 134 na tym etapie ciąży. Jest aniołem 🥰 Córka całą ciąże miała górną granice. Na ktg 160 było normą na którą nawet uwagi nie zwracali, a potrafiła skakać do 180 XD I nerwowe to to. Oczywiście nie twierdzę, że KTG ma powiązanie z charakterem. Jak lekarz nic nie komentuje to ja bym się na siłe nie doszukiwała powodów do stresów w ciąży, chociaż wiem jak to jest bo w pierwszej ciązy uznałam, że nawet przez airwick moje dziecko będzie miało uszkodzenia mózgu🤦‍♀️
😂
 
W 6 tyg i 5 dzień tetno było około 160.

Myślę że jak lekarz nie widział nic niepokojącego to nie ma co sobie za dużo nakręcać.
 
reklama
Do góry