reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tętno płodu

Dołączył(a)
8 Październik 2019
Postów
1
Cześć, przy mierzeniu tętna detektorem w pewnym momencie skoczyło mi do 180 po czym spadło do 140, a po chwili znowu 200 trwało to zaledwie kilka sekund. Mała przy słuchaniu była bardzo aktywna czy mogło to być przyczyną tych skoków? Troszkę się przestraszyłam
 
reklama
Cześć, przy mierzeniu tętna detektorem w pewnym momencie skoczyło mi do 180 po czym spadło do 140, a po chwili znowu 200 trwało to zaledwie kilka sekund. Mała przy słuchaniu była bardzo aktywna czy mogło to być przyczyną tych skoków? Troszkę się przestraszyłam
Mogło...dlatego wiele osob jednak noe kupuje tych nowinek technicznych by spac spokojniej❤
 
Wydaje mi się, że jak dziecko ma takie skoki i podczas nich jest w brzuszku aktywne, to jest to jak najbardziej prawidłowe. Pamiętam jak leżałam w szpitalu podłączona pod ktg to gdy mały spał albo siedział sobie spokojnie, to położna kazała mi się napić albo zjeść coś słodkiego żeby mały był bardziej aktywny, żeby właśnie były te skoki tętna. Niepokojące byłoby bardziej gdyby nagle ze 180 zleciało na 80-90 i się utrzymywało dłuższą chwilę, ja tak miałam i przez to ginekolog położył mnie na oddział na 3 dni żeby to monitorować. Okazało się że były upały a ja mało wody piłam i to przez to były takie skoki. Pamiętajcie o nawadnianiu organizmu, to bardzo ważne !
 
Do góry