reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tętno w ciąży

oliweczkaa

Fanka BB :)
Dołączył(a)
10 Styczeń 2017
Postów
221
Jestem w 14tc
Od około dwóch tygodni serce wali mi jak dzwon!
tętno na leżąco po nocy Ok 80/90
Jak wstanę do łazienki przejdę 20krokow i siadam na WC - już ponad 100 🙈
Czuje się przez większość dnia jakbym cały czas biegła..

w pierwszej ciąży miałam tak w 7/8msc
Ale nie tak szybko!

moze któraś ma miała podobnie ?
jestwm załamana
 

Załączniki

  • B7F27C71-31E4-4A3E-86E3-978320006188.jpeg
    B7F27C71-31E4-4A3E-86E3-978320006188.jpeg
    1,4 MB · Wyświetleń: 82
  • 2FFF3783-1C22-42AC-B819-5B32911FAD3C.png
    2FFF3783-1C22-42AC-B819-5B32911FAD3C.png
    314,4 KB · Wyświetleń: 136
reklama
Rozwiązanie
No właśnie mało pije mąż mi ciagle to gada! Wodę lubię baaardzo ale zapominam :/ nie pije nic pare godzin a potem dorwę się to pół butli! Córka poszła od września do przedszkola i choruje - plus moje „choroby ciążowe” - do 12 tygodnia TRAGEDIA wymioty i spanie na zmianę + 3 latka w domu a mąż w Portugalii wiec zyc nie umierać 😂😂 ale wracam powoli do żywych 1.10 mam prenatalne na pewno dam znak💕
Wiesz co to zacznij od wody, napewno poczujesz różnice jak puls spada, tymbardziej jak miewasz wymioty itd, u mnie to samo zaczynam 13tydzien i dalej dzień witam wymiotami 🤮😜czekam na wieści i powodzenia, wpadnij na kwietniowki, bo termin ci się nie zmienił?
reklama
Tętno myślę że ok jak na ciąże, ja też mam podobne, położna też mówiła że ok no teraz w ciąży inne przepływy, a jak brak innych objawów to wgl spokojnie. wiesz co a jak z nawadnianiem u ciebie? Ja jak czuje ze mam wysokie tętno to pije dużo wody z 4szklanki i 30minut i serce się uspokaja, tętno zwalnia, a co u ciebie? Czemu nie odzywasz się na kwietniowkach?
 
Tętno myślę że ok jak na ciąże, ja też mam podobne, położna też mówiła że ok no teraz w ciąży inne przepływy, a jak brak innych objawów to wgl spokojnie. wiesz co a jak z nawadnianiem u ciebie? Ja jak czuje ze mam wysokie tętno to pije dużo wody z 4szklanki i 30minut i serce się uspokaja, tętno zwalnia, a co u ciebie? Czemu nie odzywasz się na kwietniowkach?
No właśnie mało pije mąż mi ciagle to gada! Wodę lubię baaardzo ale zapominam :/ nie pije nic pare godzin a potem dorwę się to pół butli! Córka poszła od września do przedszkola i choruje - plus moje „choroby ciążowe” - do 12 tygodnia TRAGEDIA wymioty i spanie na zmianę + 3 latka w domu a mąż w Portugalii wiec zyc nie umierać 😂😂 ale wracam powoli do żywych 1.10 mam prenatalne na pewno dam znak💕
 
No właśnie mało pije mąż mi ciagle to gada! Wodę lubię baaardzo ale zapominam :/ nie pije nic pare godzin a potem dorwę się to pół butli! Córka poszła od września do przedszkola i choruje - plus moje „choroby ciążowe” - do 12 tygodnia TRAGEDIA wymioty i spanie na zmianę + 3 latka w domu a mąż w Portugalii wiec zyc nie umierać 😂😂 ale wracam powoli do żywych 1.10 mam prenatalne na pewno dam znak💕
Wiesz co to zacznij od wody, napewno poczujesz różnice jak puls spada, tymbardziej jak miewasz wymioty itd, u mnie to samo zaczynam 13tydzien i dalej dzień witam wymiotami 🤮😜czekam na wieści i powodzenia, wpadnij na kwietniowki, bo termin ci się nie zmienił?
 
Rozwiązanie
Do góry