reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Teutonia Spirit S3

Dołączył(a)
4 Styczeń 2012
Postów
1
Moim dosyć nietypowym zadaniem jak na ojca jest wybranie wózka, żona niestety leży w szpitalu i nie ma możliwości "macania" wózków. W oko wpadły jej Orbit baby wymieniany już na forum i Teutonia Wózek Gwiazdy - Katarzyna Skrzynecka Teutonia Spirit ale jak wgłębiłem się w temat to doczytałem ze są dwie gondole Alvi i Fashion. Pytanie do użytkowniczek która sprawdza się lepiej? Czy może nie ma między nimi znaczącej różnicy?
 
reklama
alvi to gondola miekka a fashion to zwykla twarda gondola... ja sie zastaniawialam nad teutonia ale jak dla mnie to jednak ciezki wozek i ciezko mi sie podbijalo, choc probowalam pusty wozek... nie jest to tani wozek i w tej cenie mozna znalezc moim zdaniem duzo lepszy.... jak chocby hartan vip xl.. ma nawet wieksza gondole, ktora w naszym przypadku starczyla na 10 miesiecy a nie jak u moich kolezanek maks na 5 miesiecy... vip prowadzi sie doslownie jednym paluszkiem, choc nie ma piankowych kol.. a w sniegu radzil sobie bezkonkurencyjnie.... my mamy wersje limitowana w kolorze fioletowym stonowanym ( w standardzie sa mega zywe krzykliwe)... a poza tym w naszym (co nie ukrywam mnie przekonalo na maksa) mamy twarda i skladaną gondolę, którą jak juz przestalismy uzywac to zlozylam na plasko i lezy w szafie...

Teutonia niestety kaze sobie za wszystko placic.. w standardzie zazwyczaj jest wersja spacerowa, do której należy dokupić gondole albo inne dodatki... uczulam, bo koszt samej twardej gondoli (czyli fashion) to wielkość okolo 150 - 170 Euro
 
Do góry