reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

The Baby Dust Method - czyli zaplanujmy płeć naszego dziecka

reklama
A nie badacie? Mieliście zbadać?
U nas wyszło bardzo dobrze.
IMG_1101.JPG

Niby tylko 4% prawidłowych ale dziewczyny za głowę się złapały, ze tak dużo. To te 4% ponoć ogromnie dużo jest.
Także u mnie ok, u niego ok. Zrobimy drożność i liczę ze styczeń będzie radosny. Albo luty.
Bo stymulacja będzie, i świetnie wyznaczam czas owu. No musi się udać nie?
Daj znać jak zrobisz te badania u męża!
 

Załączniki

  • IMG_1101.JPG
    IMG_1101.JPG
    236,1 KB · Wyświetleń: 539
A nie badacie? Mieliście zbadać?
U nas wyszło bardzo dobrze. Zobacz załącznik 917263
Niby tylko 4% prawidłowych ale dziewczyny za głowę się złapały, ze tak dużo. To te 4% ponoć ogromnie dużo jest.
Także u mnie ok, u niego ok. Zrobimy drożność i liczę ze styczeń będzie radosny. Albo luty.
Bo stymulacja będzie, i świetnie wyznaczam czas owu. No musi się udać nie?
Daj znać jak zrobisz te badania u męża!

Mieliśmy robić badania, ale nie wiem gdzie go wysłać. I jakie robić [emoji24] bo w Diagnostyce są trzy pozycje rożnych badań nasienia. A laski na innym wątku mówiły, że nie warto isc do klinik badania niepłodności na takie badania nasienia. Lepiej w zwykłym labo.
 
Mieliśmy robić badania, ale nie wiem gdzie go wysłać. I jakie robić [emoji24] bo w Diagnostyce są trzy pozycje rożnych badań nasienia. A laski na innym wątku mówiły, że nie warto isc do klinik badania niepłodności na takie badania nasienia. Lepiej w zwykłym labo.

My mieliśmy w klinice za 150zl rozszerzony pakiet, tylko bez badań genetycznych. Wiec wiesz zawsze to lepiej wiedzieć czy ilość i jakość jest ok, a w razie w dokładniejsze badania zleci lekarz. Tak uważam.
 
My mieliśmy w klinice za 150zl rozszerzony pakiet, tylko bez badań genetycznych. Wiec wiesz zawsze to lepiej wiedzieć czy ilość i jakość jest ok, a w razie w dokładniejsze badania zleci lekarz. Tak uważam.

W sumie tak. Masz rację. Niby M. wie że ma isc i mi to obiecał, ale z drugiej strony od tak ucieka od lekarzy... jak poparzony. Myśle, że to stres też jest. Że wyjdzie źle dla niego.
 
Mój tez był zestresowany, ale poszedł i już wiemy na czym stoimy. Oluś moje hormony i wiadomo na czym stoimy. Ja mojego umówiłam i poszedł ale kombinował jakby się wymigać [emoji6]
 
reklama
Mój tez był zestresowany, ale poszedł i już wiemy na czym stoimy. Oluś moje hormony i wiadomo na czym stoimy. Ja mojego umówiłam i poszedł ale kombinował jakby się wymigać [emoji6]

Moj teraz ma na rano tydzien, ale obiecał, że pojdzie jak bedzie miał popołudnia. Wiec jeszcze tydzien ma na przyswojenie info o badaniu.

Ale ten cykl w sumie nie poszedł na marne bo przekonałam się, że równa kolorystycznie lub ciut ciemniejsza kreska testowa owu wychodzi mi w 14dc co cykl, więc seksy najpóźniej w 13dc na dziewczynkę.

@leeleeth a stosowałaś żel Concieve plus ?
 
Do góry