reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

The Baby Dust Method - czyli zaplanujmy płeć naszego dziecka

Nie, nigdy nie stosowałam tego żelu, ja nigdy dotąd nie miałam
problemu z zajście w ciąże. Do nie dawna myślałam, ze owu zawsze w 14 dc jest [emoji85]
A teraz jakiś kosmos 10cs! I nic!
Te bdm jakoś mnie na duchu podnosi jak czytam relacje tych potwierdzonych płci, u ludzi u których nie było dziewczynek od pokoleń!
 
reklama
Nie, nigdy nie stosowałam tego żelu, ja nigdy dotąd nie miałam
problemu z zajście w ciąże. Do nie dawna myślałam, ze owu zawsze w 14 dc jest [emoji85]
A teraz jakiś kosmos 10cs! I nic!
Te bdm jakoś mnie na duchu podnosi jak czytam relacje tych potwierdzonych płci, u ludzi u których nie było dziewczynek od pokoleń!

Mam to samo! Ale chcę sobie jednak pomoc tym żelem, bo on ponoć pomaga przedłużyć żywotność plemniczkow.
 
IMG_5446.JPG
IMG_5502.JPG

Małe ściągi
 

Załączniki

  • IMG_5446.JPG
    IMG_5446.JPG
    138,3 KB · Wyświetleń: 630
  • IMG_5502.JPG
    IMG_5502.JPG
    208,8 KB · Wyświetleń: 607
No warto, bo będziecie wiedzieć na czym stoicie. I pomysł o drożności u siebie. To taka podstawa. Jak wszystkie parametry są ok, i drożne wszystko to podstymuluja owu i musi coś wyjść [emoji6][emoji1307][emoji1307][emoji1307]
U mnie 10cs [emoji17]
Dobrze mi zrobiła ta przerwa bo w głowę dostawałam. A teraz spokojniej.
 
No warto, bo będziecie wiedzieć na czym stoicie. I pomysł o drożności u siebie. To taka podstawa. Jak wszystkie parametry są ok, i drożne wszystko to podstymuluja owu i musi coś wyjść [emoji6][emoji1307][emoji1307][emoji1307]
U mnie 10cs [emoji17]
Dobrze mi zrobiła ta przerwa bo w głowę dostawałam. A teraz spokojniej.

Ja miałam wczoraj załamanie, bo jednak te cienie na testach dały mi wielką nadzieję. A tu okazało się, że nic.
W tym miesiącu wyślę M. na badanie nasienia, a jak nie wyjdzie w grudniu z ciążą, to pójdę do ginki i pomyślimy co dalej. Ale denerwują mnie te głupie przekonania, że do roku wszystko jest możliwe. Nie chcę tyle czekać!
 
Wiem o czym piszesz! Tez tak miałam ze dwa miesiace temu. Jeszcze okazało się, ze lewy jajnik wygasł, w prawym mało jajek to całkiem mnie dobiło. Dzień później siostra dzwoniła ze w ciąży jest!!!
Teraz mi trochę przeszło ale i tak jest ciężko.
 
reklama
Wiem o czym piszesz! Tez tak miałam ze dwa miesiace temu. Jeszcze okazało się, ze lewy jajnik wygasł, w prawym mało jajek to całkiem mnie dobiło. Dzień później siostra dzwoniła ze w ciąży jest!!!
Teraz mi trochę przeszło ale i tak jest ciężko.

Dziewczyny na grupie piszą, że trzeba liczyć, że owu jest 24h od NAJCIEMNIEJSZEGO testu - ja zawsze myślałam, że od pierwszego ciemnego.... a jak ty przyjmujesz?
 
Do góry