reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

The Baby Dust Method - czyli zaplanujmy płeć naszego dziecka

Plus suple oczywiście i babydust method. To tylko tak myśle, ze da radę to ogarnąć [emoji23] w razie gdyby jakiś xy się tam zaplątał.
Przemysl to sobie bo wydaje mi się, ze warto!
 
reklama
Plus suple oczywiście i babydust method. To tylko tak myśle, ze da radę to ogarnąć [emoji23] w razie gdyby jakiś xy się tam zaplątał.
Przemysl to sobie bo wydaje mi się, ze warto!

A czy byłabyś w stanie mi to tak na chłopski rozum przetłumaczyć i wytłumaczyć jak ty to będziesz robić?
No i ofc jaki sprzęt?
 
A czy byłabyś w stanie mi to tak na chłopski rozum przetłumaczyć i wytłumaczyć jak ty to będziesz robić?
No i ofc jaki sprzęt?

Zobacz ofertę: Mikroskop LCD Bresser Link do: Mikroskop LCD Bresser

Zobacz ofertę: INKUBATOR DO JAJ KLUJNIK NA 7 JAJ OWOSKOP GRATIS Link do: INKUBATOR DO JAJ KLUJNIK NA 7 JAJ OWOSKOP GRATIS

Zobacz ofertę: Farma Białka Płynne białko jaj w płynie 1kg Link do: Farma Białka Płynne białko jaj w płynie 1kg

Zobacz ofertę: AX4 PASKI PAPIERKI LAKMUSOWE POMIAR PH 1-14 80szt Link do: AX4 PASKI PAPIERKI LAKMUSOWE POMIAR PH 1-14 80szt

Zobacz ofertę: STRZYKAWKI 2-częściowe 20 ml 100 sztuk B.BRAUN Link do: STRZYKAWKI 2-częściowe 20 ml 100 sztuk B.BRAUN

Zobacz ofertę: kubeczek kubek POJEMNIK na mocz NIEJAŁOWY - 100szt Link do: kubeczek kubek POJEMNIK na mocz NIEJAŁOWY - 100szt

Link do: Summer's Eve Extra Cleansing Vinegar and Water 133ml | eBay

I pipeta

I po kolei: nazbierasz białka, potem spermy do strzykawki, obstawiasz do inkubatora na godzinkę,
Ostrożnie wyciskasz dolna warstwę do pojemniczka zakwaszasz, sprawdzasz pod mikroskopem jak się ruszają i czy są same xx
Aplikujesz sobie za pomocą strzykawki z cut off 2-3dni
 
reklama
Do góry