reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

thremomix czy speedcook??

Dołączył(a)
7 Czerwiec 2011
Postów
2
cześć,
mam zamiar sama zacząć robić obiadki mojej 8 miesięcznej córce. Chciałam kupić thermomixa do tego. Koleżanka mi poleciła, ale jest dosyć drogi, znalazłam polską wersje, Speedcooka. Jest dużo tańszy. Orientuje się ktoś???
 
reklama
cześć,
posiadam Speedcooka już ponad 4 miesiące. Mam 9-cio miesięczną córeczkę, której przygotowuje dziennie jakieś pyszne obiadki, oraz posiłki dla mnie i męża :) Jeśli chodzi o moje zdanie tak jak piszesz Thermomix jest świetnym sprzętem ale skoro Speedcook robi to samo to po co przepłacać. Urządzenie sprawuje się świetnie i jestem z niego bardzo zadowolona:) Dziś jestem już pewna, że podjęliśmy z mężem dobrą decyzję bo nie wyobrażam sobie stania w kuchni przy garnkach skoro mogę ten czas poświęcić mojej rodzinie.
Pozdrawiam serdecznie, Monika :)
 
Do góry