reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tłusta dieta

Mała Lucy

Początkująca w BB
Dołączył(a)
13 Listopad 2010
Postów
23
Czy słyszałyście coś na temat diety, w której się spożywa głównie tłuste rzeczy i się chudnie? Niedawno usłyszałam to od mojej koleżanki, że jej tata się tak odchudza jedząc wszystko bardzo tłuste. Ona nie może patrzeć na to co on je, a ja jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić. Brrr... Ale podobno na niego działa i co najważniejsze dobrze wpływa na jego zdrowie. Wiecie co to jest za dieta, bo ja nie mam pojęcia jak ona się nazywa.
 
reklama
nie mam pojęcia ale wydaje mi się to nieprawdopodobne!
moja siostra też była na diecie ciastkowej (ponoć jadła tylko ciasteczka) i tak schudła 10 kg. ha ha taki kit wciskała wszystkim a tak naprawde to jadła tylko lekkie śniadanie i potem nic, głodziła się!
 
Dieta ciastkowa - chciałabym taką :-)

A jeśli chodzi o tę dietę, o której wspomniałam wcześniej, to tez wydaje mi się nieprawdopodobna. Jednak jak powiedziałam o niej mojej mamie, to stwierdziła, że też o niej słyszała. Próbowałam coś poszperać w necie na jej temat, ale nic nie znalazłam. UFO jakieś czy co? ;-)

Może znajdzie się ktoś kto o niej słyszał, nie żebym chciała na nią przejść, bo jakoś wcale mnie nie pociąga, ale zwykła ciekawość mnie zżera :-)

Na pewno ma ona jakieś reguły i zasady, coś kojarzę że pewnych rzeczy się unika, pewnych się nie łączy, ale generalnie je się na tłusto. Czego to ludzie nie wymyślą? :-)
 
A ta tłusta dieta to nie jest coś ala dieta optymalna?
Co prawda nie spotkałam się z nikim kto na tej diecie by chudł ale użytkownicy wierzyli w nią jak w cud narodu.
 
Bardzo możliwe, że to o nią chodzi z tego co zajrzałam do netu, to mogłoby się zgadzać. Dzięki za podpowiedź :-)
 
Zdaje się,że to dieta profesora Kwaśniewskiego_On uważą,że tłuste,zwierzęce produkty można jeść bez ograniczeń,ale wykluczyć węglowodany( można ich zjeść dziennie 50 g) czyli nie jada się pieczywa,potraw mącznych,ziemniaków,bananów,jabłek, kasz,grochu,fasoli.Do tego 300 g warzyw lub mało słodkich owoców dziennie.
Sorry ale nie wyobrażam sobie,żebym mogła przełknąć jajecznicę na boczku:(
Moja szwagierka ją stosuje,i tak była chuda i schudła jeszcze bardziej.Ale ona stosuje ja nie ze względu na odchudzanie.Ta dieta podobno potrafi wyleczyć takie choroby jak cukrzyca,stwardnienie rozsiane,chorobę wieńcową! moim zdaniem ściema totalna.Poza tym dieta zubaża organizm w rózne pierwiastki i mikroelementy.
 
Mi też nie wydaje się, aby mogła wyleczyć organizm z chorób, a wręcz przeciwnie. Ale pewnie ktoś kto stosuje tę dietę, potrafi ją uzasadnić.
 
reklama
Jest taka dieta i głównie chodzi w niej o to że organizm czerpie energię z tłuszczu a tłuszcz jest ciężko strawny to dla tego się chudnie bo musimy w strawienie takiego tłustego posiłku włożyć dużo energii ale czy do końca zdrowe to bym nie powiedziała. Jeśli ktoś je sam tłuszcz bez białka to traci mięśnie a przez to później będzie miał jeszcze wolniejsze spalanie i jeszcze szybciej będzie przybierała na wadze ;/ Poza tym tłuszcze powinny być te zdrowe a jeśli spożywa same tłuszcze trans czy inne szkodliwe to odbije się to na jego zdrowiu ;/
 
Do góry