reklama

Tłusty czwartek

Temat na forum 'Pogaduszki' rozpoczęty przez sama, 23 Luty 2006.

1. sama

sama Fanka BB :)

Dziewczyny dzisiaj tłusty czwartek. To jak zajadamy się pączkami i słodkościami, czy twardo stosujemy nasze diety. Może podarujemy sobie jednak odrobinę rozkoszy. Ja już dzisiaj jednego pączka zjadłam, ale ze sklepu. Słodkości jednak nie będzie dosyć bo zapowiada się domowe pieczenie pączków :D :D :D

2. dusiagsxr

dusiagsxr Zaciekawiona BB

no ja juz zjadłam jesnego pączka w pracy dostałam odd kolegi ale w torbie trzymam jeszcze jednego i az z t5rudem powstrzymuje sie by go nie zjeść

3. reklama
  4. sama

No co tam dziewczyny nie jecie pączków? Czy jecie i nie macie czasu pisać? :D :D :D

5. Mamuska

Mamuska mama Maciaska i Meduzki!

ja napiszę krótko - jeśli mój mąż nie wpadnie na to, żeby wracając z pracy kupić mi pączki (l. mnoga jest tu też istotna) to biorę rozwód!!!!

6. Mamuska

Mamuska mama Maciaska i Meduzki!

rozwodu nie będzie! :)

7. Megi80

Megi80 Mama Krzysia i Oleńki

Pączka zjadłam kupnego - ochydztwo.
    Sama za to smażyłam faworki (chrust). Będąc skromna dodam, że wyszły rewelacyjnie - kruchutkie!

8. żużaczek

żużaczek Gość

ja do chwili obecnej zjadłam 5 paczków ale będzie więcj bo maz od tesciowej takie domowe przywiezie. Sama miałam robic gniazdka, ale mam taki karat, ze by mi z nosa do oeju nakapalo... no i sobie darowałam ;D

9. sama

żużaczku zdradź tajemnicę co to są te gniazdka, bo pierwszy raz od ciebie słyszę. U mnie modne są faworki, pączki, oponki. :laugh:

10. reklama
  11. karolinna

karolinna grudzień 05,wrzesień 08

ja zaliczyłam 4 pączki i faworki...wyrzuty sumienia są bo zjadłam to wszystko porą popołudniową :p ale warto było ;D ;)

12. żużaczek

żużaczek Gość

gniazdka to takie paczki w formie oponki, wyciskane ze szprycy z ciasta parzonego, chceta pepis?

Poleć forum