reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tłuszczak u niemowlaka pomocy

C

Catar

Gość
Na wizycie szczepiennej lekarz stwierdził że córeczka ma tłuszczaka. Taka mała okrągła kuleczka umiejscowiona na otoczce brodawki sutkowej. Stwierdził że nie ma potrzeby się tym przejmować. Jednak mi to nie daje spokoju. Czy ktoś wie coś w tym temacie ? Może jakieś niemowlę również ma takiego tłuszczaka. Czy to może być niebezpieczne? Zniknie samo ? A może powinnam skonsultować z jakimś specjalista ? Jak tak to jakim ?
 
reklama
Kochana ja mam od dziecka tluszczaka pod piersią, dokładnie mała kuleczka.. Może 0,5cm ma. Ta zmiana jest nie groźna. Można usunąć później. Ale naprawdę nie ma czym się przejmować. Obserwuj go tylko. Mam też takiego tluszczaka na oku ale mało co widać że on jest. Także nie ma zagrożonia. Jedynie może w późniejszych latach jej przeszkadzac. Ale póki co to na spokojnie bez stresu 😘😘
 
Moja corka jako niemowle miala, 2 lekarzy uspokajalo, ze to sie zdarza i jest niegrozne. Zniknelo po jakims czasie. Mysle ze nie masz powodu do niepokoju.
 
rozumiem że się martwisz o maleństwo ale wiedz, ze jest to zupełnie niegroźne :) mój brat ma dwa tłuszczaki od niemowlaka: jeden na klatce piersiowej, drugi w dole brzucha. Jest juz dorosłym facetem, nigdy nic się z tym nie działo, lekarz wspominał ze można to usunąć ale ponoć maja tendencję do nawracania. Nie martw się więc, to naprawdę nic takiego
 
Do góry