reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

To co "kochamy", czyli zakupy :)

Dotkass

Mama Ami i Kwietniówka'13 Moderatorka
Dołączył(a)
18 Luty 2008
Postów
12 905
Miasto
woj. mazowieckie
Dziewczynki, wcześniej czy później ten wątek nam się przyda...możemy wklejać tu linki, zdjęcia i pisać o swoich nowych nabytkach...będziemy mogły się tu pochwalić nowym zakupem, bądź też doradzić lub się poradzić :tak::-)
 
reklama
na zakupy dla maluszków jeszcze za wcześnie, ale dla nas najwyższa pora...szukam na necie jakichś ciuszków, które będę mogła jeszcze wykorzystać po ciąży i zastanawiam się nad leginsami, ale na zimę i jesień i tak będę musiała poszukać jakichś spodni, w pierwszej ciąży miałam takie fajne sztruksowe spodnie z gumą...teraz będę miała problem, bo za niecały m-c mam ślub i wesele siostry ciotecznej i bladego pojęcia nie mam w co mam się ubrać, myślałam o leginsach i jakiejś fajnej tunice, albo o sukience luźniejszej pod biustem...pomóżcie...jakieś pomysły?
 
Ja ciuchów ciążowych na razie nie kupuje. Jak przyjdzie czas to się przejdę do jakiegoś H&M. Mam jeszcze 1 spodnie z poprzedniej ciąży. Bluzki też się jakieś znajdą.

Co do sukienki. Ja zawsze mam takie odcinane pod biustem.
Ostatnio kupiłam taką o: Bandeau Flower Trim Dress - Elise Ryan - Peach - Party dresses - Clothing - NELLY.COM Fashion on the net . Na allegro chodzą po 500zł, ale z tego sklepu wychodzi o niebo taniej. A mi nawet przez pomyłkę wysłali dwie i zwrócili pieniądze :D. Polecam więc zakupy w tym sklepie :D
 
Smile Śliczna ta sukienka!!
Dotkass Taka odcinana pod biustem faktycznie będzie najlepsza! Ale mogą też być leginsy i luźna tunika. Jak zobaczę coś fajnego w internecie to Ci podeślę :-)
 
no ja właśnie miałam na myśli taką odcinaną pod biustem bluzeczkę, tunikę, ewentualnie sukienusie...dziś właśnie przeglądałam ciuszki na allegro, ale nic ciekawego niestety mi nie wpadło w oko...czas ucieka, brzuch rośnie, a ja nic nie mam,cóż jak zwykle na dwa dni przed będę pewnie po sklepach buszowała :-D
 
reklama
ankzoc, supełnie nie mój styl, góra nie taka, ja lubię mieć głeboki dekold ;-):tak: tak czy inaczej dziękuję

aaaa19, super, ale niestety ten ogon z tyłu nie dla mnie, ja jestem niziutka i wyglądałabym śmiesznie :-)

co do Zary, H&M itp, no nie straszne są mi ceny, bo siostra cioteczna pracuje w Zarze, a szwagier w H&M, co prawda teraz siedzą w Chinach, bo Jej mąż ma kontrakt, zajmuje się szukaniem idealnych miejsc na sklepy dla H&M, ale we wrześniu przylatują na ślub, bo siostra będzie świadkową, więc wykorzystam ją może a dokładniej Jej kartę zniżkową, aczkolwiek już teraz chciałabym mieć jakiś zarys :dry:
 
Do góry