reklama

To co "kochamy", czyli zakupy :)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w kwietniu 2013' rozpoczęty przez Dotkass, 10 Sierpień 2012.

1. Dotkass

Dotkass Mama Ami i Kwietniówka'13

Dziewczynki, wcześniej czy później ten wątek nam się przyda...możemy wklejać tu linki, zdjęcia i pisać o swoich nowych nabytkach...będziemy mogły się tu pochwalić nowym zakupem, bądź też doradzić lub się poradzić :tak::-)

2. Merlin_

Merlin_ Fanka BB :)

3. reklama
  4. Dotkass

na zakupy dla maluszków jeszcze za wcześnie, ale dla nas najwyższa pora...szukam na necie jakichś ciuszków, które będę mogła jeszcze wykorzystać po ciąży i zastanawiam się nad leginsami, ale na zimę i jesień i tak będę musiała poszukać jakichś spodni, w pierwszej ciąży miałam takie fajne sztruksowe spodnie z gumą...teraz będę miała problem, bo za niecały m-c mam ślub i wesele siostry ciotecznej i bladego pojęcia nie mam w co mam się ubrać, myślałam o leginsach i jakiejś fajnej tunice, albo o sukience luźniejszej pod biustem...pomóżcie...jakieś pomysły?

5. Smile_

Smile_ Antek, Franek i Staś

Ja ciuchów ciążowych na razie nie kupuje. Jak przyjdzie czas to się przejdę do jakiegoś H&M. Mam jeszcze 1 spodnie z poprzedniej ciąży. Bluzki też się jakieś znajdą.

Co do sukienki. Ja zawsze mam takie odcinane pod biustem.
    Ostatnio kupiłam taką o: Bandeau Flower Trim Dress - Elise Ryan - Peach - Party dresses - Clothing - NELLY.COM Fashion on the net . Na allegro chodzą po 500zł, ale z tego sklepu wychodzi o niebo taniej. A mi nawet przez pomyłkę wysłali dwie i zwrócili pieniądze :D. Polecam więc zakupy w tym sklepie :D

6. aaaa19

aaaa19 Fanka BB :)

Smile Śliczna ta sukienka!!
    Dotkass Taka odcinana pod biustem faktycznie będzie najlepsza! Ale mogą też być leginsy i luźna tunika. Jak zobaczę coś fajnego w internecie to Ci podeślę :-)

7. Dotkass

no ja właśnie miałam na myśli taką odcinaną pod biustem bluzeczkę, tunikę, ewentualnie sukienusie...dziś właśnie przeglądałam ciuszki na allegro, ale nic ciekawego niestety mi nie wpadło w oko...czas ucieka, brzuch rośnie, a ja nic nie mam,cóż jak zwykle na dwa dni przed będę pewnie po sklepach buszowała :-D

8. aaaa19

aaaa19 Fanka BB :)

9. ankzoc

ankzoc Maj '09 Kwiecień '13

Dotkass - ja idę za tydzień na wesele i zamówiłam sobie tą sukienkę :-) Mohito SUKIENKA spokojnie ukryjesz pod nią brzuszek jeśli będziesz mieć ;-) jest śliczna, delikatna

10. reklama
  11. zonqa

zonqa Szał, dziki szał...

12. Dotkass

ankzoc, supełnie nie mój styl, góra nie taka, ja lubię mieć głeboki dekold ;-):tak: tak czy inaczej dziękuję

aaaa19, super, ale niestety ten ogon z tyłu nie dla mnie, ja jestem niziutka i wyglądałabym śmiesznie :-)

co do Zary, H&M itp, no nie straszne są mi ceny, bo siostra cioteczna pracuje w Zarze, a szwagier w H&M, co prawda teraz siedzą w Chinach, bo Jej mąż ma kontrakt, zajmuje się szukaniem idealnych miejsc na sklepy dla H&M, ale we wrześniu przylatują na ślub, bo siostra będzie świadkową, więc wykorzystam ją może a dokładniej Jej kartę zniżkową, aczkolwiek już teraz chciałabym mieć jakiś zarys :dry:

Poleć forum