reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

To co "kochamy", czyli zakupy :)

a sama nie wiem czemu tak, w sumie informacyjnie dałam znać, że jest nowy wątek i na tapecie są właśnie wózki tam :tak: tu dziewczyny wcześniej zaczęły o łóżkach, ale bardziej typu piętrowego a niżeli te pierwsze, tam bardziej radzimy, doradzamy, zajrzyj to sama zobaczysz :-)
 
reklama
nie wiem czy tu mam pisac ale wkoncu kupilam sobie 2 pary ciazowych spodni :-D sa rewelacyjne, jak nowe, babeczka mojego wzrostu i wagowo podobna wiec pasuja na mnie jakby byly na mnie szyte ;-)
jedne sa jeansowe a drugie materialowe rureczki lekko poszerzone na dole - a co najwazniesze 30 za pare :-D:-D:-D
no, przynajmniej mam w czym chodzic ;-)
 
dotkass, wow :szok: rewelacja :-) to moze i ja powertuje allegro :-) bo jak na razie to nic tam ciekawego nie wiedzialam, a swoje kupilam na tzw drzewku (gumtree) :-)
 
byłam z siostrzyczką na zakupach. Kupiłyśmy sobie w H&M takie same spodnie ciążowe za 20zł:-p Były też fajne tuniki, ale dla mnie zdecydowanie za duże.

A i od przyjaciółki dostałam wielką pakę rzeczy po jej synku (ciuszki, pieluszki, laktator, przewijak nawet z 3 nowe smoczki). Jej szkrab dostał za to zabawkową kierownicę a rodzice winko :-)
 
Nie moge z tego opisu wozka hahahhahahahaha
Fajne jest tez lozeczko od tej samej Pani, po ktorym lazily sobie koty...
Przynajmniej szczera:)

Ja dzis zamowilam dwie pary leginsow ciazowych, dam znac jak przyjda czy warto:)
Poza tym wypatrzylam na allegro pare tunik i tez wzielam wiec poinformuje:)
 
reklama
Do góry