reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

To co "kochamy", czyli zakupy :)

królewna - no wlasnie tez go widzialam i sie zastanawiam nad czerwonym:) boje się tylko że bedzie na mnie za długi... bo ja ogolnie wysoka jestem 172 cm ale nogi mam chude jak patyki i jak mi on bedzie siegal za kolanko to bede wyglądala jak kaczka:) ale może zaryzykuje... cena jest niska jak co to go sobie troszkę skrócę:)
dzieki za linka:)
 
reklama
no fakt, ze szlafrokiem jest problem gabarytowy:baffled:

sama nie wiem co zrobić, bo w życiu nie miałam takich dreszczy jak przy porodzie, moja mama była przerażona, czekaliśmy aż mój M dojedzie z Wrocławia (bo rodziłam w moim rodzinnym mieście) a ja się telepałam, nawet dzwoniła do mojego Gina prawie o północy, żeby dowiedzieć się czy to normalne:sorry2:


a ja k było u was? Nie miałyście dreszczy przy porodzie?

Ja jeszcze pamiętam taką migawkę z porodu jak leżałam pod stertą kocy, a to już była końcówka - jak te położne coś tam widziały? Urodziłam i już ani razu nie założyłam szlafroka w szpitalu.
 
mi sie wydaje ze szlafrok mi sie przyda wlasnie bardziej na poporodzie... bo trzeba pojsc do lazienki itp i nie chce tak w koszuli paradowac... jeszcze z tymi wkladami:)
Krolewna - a ten szlafrok jest cienszy nie? nie taki ocieplany od wewnątrz?
 
królewna - no wlasnie tez go widzialam i sie zastanawiam nad czerwonym:) boje się tylko że bedzie na mnie za długi... bo ja ogolnie wysoka jestem 172 cm ale nogi mam chude jak patyki i jak mi on bedzie siegal za kolanko to bede wyglądala jak kaczka:) ale może zaryzykuje... cena jest niska jak co to go sobie troszkę skrócę:)
dzieki za linka:)

Nef ja dreszczy nie miałam

szlafroka używałam jak chodziłam po korytarzu bo jednak w samej koszuli tak głupio :p
albo jak szłam sie kąpac zeby nie wyłazić na korytarz po kąpieli tylko w koszulce bo miałam osobno łazienke i musiałam przejsc do sali

mm: ja zamówiłam czerwony własnie ;d dzisiaj powinnam go dostać to moge cyknąć fotke dokąd mi sięga, ja mam 160 to sobie jakoś wzrokowo zobaczysz dokąd możesz go mieć, ale tam na stronie jest wymiar podany, ja sobie mierzyłam mój kardigran i była taka własnie długość jaka mi odpowiada :)
 
królewna koniecznie cyknij mi fotkę.. to sobie go jutro zamowie:)
satyna - no wlasnie ja ja na wyprzedazy kupilam i byl tylko w rozmiarze S jedna sztuka... wisiala przy tych rzeczach wyprzedazowych z bielizny w normalnym dziale... ja jestem mega z niej zadowolona i jakbym znalazla jeszcze taka w jakim innym kolorze to bym kupila to jest bawelna i sie rozciąga ciut dopasowuje do skory:)
ale ostatnio patrzylam w dwoch hm i juz nigdzie tego nie bylo...
wydaje mi sie ze to nie jest taka typowa dla ciezarnych bo krojem wyglada mniej wiecej tak tyle ze jest bawelniana i idealnie opina brzuszek no i kolorystycznie to jest taka sama jak dziewczyny wyzej zamiszaczaly bezowa w czerwone kwiatki..:

Wyniki Szukania w Grafice Google dla http://nokautimg3.pl/p-65-94-65945e40e047eb4c20a51de1e3f14069500x500/amanda-koszula-nocna-na-dlugi-rekaw.jpg
 
katarinna - przed pierwszym praniem wyglądała dokładnie tak samo jak na zdjęciu. teraz po jednym praniu jest bardziej miękka. ja mam duży biust i ona idealnie go obejmuje, a wzdłuż dekoltu ma gumkę więc cyce nie wypadają nawet jak leżę na boku:-D
 
mm83, dzięki ;-) ostatnio byłam w h&m ale patrzyłam tylko na dział ciążowy i nie było tam żadnych koszul nocnych
to pójdę tam przy okazji jeszcze i zobaczę na normalnym dziale i wyprzedażowym, może akurat się trafi :)
 
zakupiłam sobie w Askocie karmnik alles, taki:
ALLES NAOMI usztywniany biustonosz karmienie 75 D (2923746570) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
a drugi zamówiłam:
ALLES Mama LETIZIA usztywniany do karmienia 75 D (2924437291) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

i normalnie napociłam się przy wyborze rozmiarów jak głupia i nadal nie mam pewności czy wzięłam dobry:baffled:

poprzednio miałam z allesa 75E i jeden jest idealny, a drugi - miseczka ciut za duża - marszczy się, ale chyba tak było od początku, bo ten model akurat zamawiałam przez net. Więc na tej podstawie zakładam, ze już nic się nie zmieni i wzięłam taki rozmiar co pasuje już teraz (75D)... bo jak się jednak zmieni to d...pa:sorry2:




Nie wiem czy to ja jestem jakaś dziwna, ale tak samo napocę się jak wybieram buty dla Gosi. To nie na moje nerwy.
 
reklama
Nef - ten Letizia też planuje kupić, ostatnio mierzyłam go w sklepie 75 F i wcale nie był duży..., ja chce kupic 70G
ja z tej firmy bawełniany mam jeden do karmienia to rozmiar 70G - ciut za duzy choc to bawełna to się dopasowuje, ale wszyscy radza brać jeden rozmiar miaseczki wiekszy bo biust po porodzie o 1 rozmiar sie zwieksza (najnowsze info z wczorajszego wykladu na szkole rodzenia) wiec jeszcze poczekam i kupie przed samym porodem... jakbym nie zdazyla to jeden jak co mam:)
no a dodam że ja wcale nie mam duzego biustu - zawsze nosilam 75C/B różnie... ale podobno tych stanikow do karmienia są inne rozmiary i to niestety trzeba przymierzyć...
ale jakby twoje okazaly sie za male zawsze mozesz wymienic na inny ale najpierw radze pojechac do sklepu i poprzymierzac...

Królewna jak ten szlafrok bo nie wiem czy zmawiac?:))
 
Do góry