reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

To co "kochamy", czyli zakupy :)

Nef - ja się już w 100% przerzuciłam na legginsy i do tego tuniki albo sukienki. Spodnie sa dla mnie niewygodne:-(

Na początku ciąży tak się bałam, że z tej racji, że zima to bedę musiała troche ciuchów ciążowych nakupować, ale do tej pory to tylko 3 x legginsy, 1 x jeansy, 1 x rajstopy ciążowe i 1 x spodnie dresowe na ćwiczenia dla ciążówek.
Z niepotrzebnych zakupów 1 x koszula (taka do pracy) ciązowa i płaszczyk jesienny (brzuch się mieści, ale cyce już nie:-D).

Cała garderoba na górną połowę jest jeszcze ok i chyba do końca juz nie będzie nic potrzebne. Majtki też "przedciązowe" noszę, moje ulubione z Marks&Spencer:-D
 
reklama
JA wczoraj zaopatrzyłam sie w podkłady poporodowe i te grube podpaski bella mama i majty jednorazowe bo pare dni temu miałam dziwne uczucie jakbym miała jechac rodzic heheh wiec zaczełam kompletowac torbe do szpitala niech se lezy bede spokojniejsza :)
 
asiak - a ja już tyle razy o tym wspominałam, a jeszcze nie spakowałam, tj. mam na jednej kupce ciuchy, ręczniki i kapcie, ale jakos do torby jeszcze ich nie wpakowałam:-D
 
kurcze, ja już w sumie mogłabym się spakować... ale wciąż zapominam o kapciach, musze kupić jakies takie, co nie szkoda będzie wyrzucić po szpitalu
 
o kurcze, a ja nawet nie pomyślałam o tym, żeby zacząć kompletować cokolwiek do szpitala, chyba przejdę się na Allegro, coby nie zostać na lodzie później;-)
 
Do szpitala polecam żel pod prysznic kora dębu z białego jelenia (firma :-)) taki o
kora.jpgjest tani, a skuteczny i ułatwia gojenie się krocza po nacięciu.
 
Nef No właśnie położna na szkole rodzenia opowiadała, że dziewczyna miała takie super kapcie puchate... niestety połóg je załatwił. I polecała najtańsze albo nawet takie jak pod prysznic, żeby w razie "W" pod kranem spłukać.
 
reklama
tasia nam na SR przy Gosi mówiono, żeby kupić jakies szerokie taniochy, coby bez schylania się stope włozyć i wywalić po wyjściu ze szpitala (bo to jednak szpital i rózne syfy na podłodze)

bishopka ja po cięciu tylko prysznic, w zyciu bym tam łapą nie dotnęła, plus przepłukiwanie roztworem kalii z butelki z bidonem
 
Do góry