reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

To co "kochamy", czyli zakupy :)

pchełko.... ja jupilam leginsy i jakos srednio sie w nich czuje.... spadaja mi z brzucha, a w nogach sa dobre, niby sa wysokie ale co z tego jak ciagle je podciagam ;-) komicznie to wyglada :-D
wole zwykle materialowe z pasem, :-)
 
reklama
Opis wózka boski :D. Dzieci śpią jak niemowlę :D - haha.

A ja byłam dzisiaj na zakupach i myślałam, ze w H&M sobie kupię chociaż jedna parę spodni... a u nas w H&M nie ma działu MAMA :/ ... musiałabym jechać na Bielany, a to mi się nie chce. W ogóle duże centrum handlowe i żadnego sklepu z ciuchami dla ciężarnych. Nic. Kupiłam żakiet i jakieś tam bluzki, a spodni zero. A do obecnych pomału się przestaje mieścić..
 
Ja właśnie otrzymałam od siostry sporą paczkę ciuchów ciążowych :) Mamy taką samą figurę i wzrost więc jest ok. 3 pary spodni, 2 pary legginsów, całe mnóstwo tunik, jedyny problem, że ona miała brzuszek w okresie 'letnio-jesiennym' więc czeka mnie kupno paru swetrów. Ale i tak wielka pomoc:)
 
to ja juz kupilam sporo:) 3 pary butow troche bodow:) kolyske,mate do zabaw kilka zabawek, termometr butelki:),taki bujaczek z wibracjami i muzyczka:) karuzele i jeszcze kilka glupotek:))
 
eh na szczęsnie nie musze kupować takich pierdółek, najwięcej na to sie wydaje ;/
karuzele mamy, bujak tez, fotel do karmienia, zabawki i grzechotki tez :)
 
no ja tez takie *******ki mam po wiki, nie mam tylko wozkow i lozeczka drewnianego bo sprzedalam ;-)
ale.... mamy jeszcze turystyczne ;-) zreszta zastanawiam sie nad koszykiem dla malej/malego.... ale sie zobaczy jeszcze :-)
 
ladies, to widze, że szalejesz :-D ja to mam te wszystkie rzeczy po Ami, no chyba oprócz karuzeli, ale nie wiem czy będę kupowała, leżaczek mamy chicco, bez żadnych udziwnień, ale cóż ja jestem wierna zwykłym udogodnieniom, im więcej "udziwnień" tym dla mnie gorzej ;-), a jak jeszcze przy wszystkim muzyczka- dajcie spokój...ladies, zobaczysz zaczniesz baterie wyjmować :-D:-D:-D

Pchła, my mamy obiecaną kołyskę od mojej ciotecznej siostry (matki chrzestnej Amelci), będzie stała na dole...gdybym miała kupować sama pewnie bym nie kupiła- zbędny wydatek, dziecko pośpi tylko kilka m-cy, a często bywa tak, że albo nie chce spać w kołysce, albo później nie chce spać w łóżeczku bo się przyzwyczaja, no chyba, że chcesz kołyskę jako drugą, np w ciągu dnia :tak:...a i dlaczego uważasz, że tylko dla dziewczynek??? chłopcy chyba bardziej lubią być tuleni i bujani niż dziewczynki hehehe
 
Ladies - poważnie takie zakupy już zrobiłaś? Ja nawet o tym teraz nie myślę.
Dużo rzeczy mamy po młodym... trochę pożyczyłam koleżanka, ale maja oddać.

A kołyskę mamy taką: CONECO KOŁYSKA ŁÓŻECZKO 3w1 SIMPLICITY NANA+GRATIS (2640258847) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. - była dla Antka, ale jest nieużywana. Stała sobie i stała, aż ja złożyliśmy :p

Co do wózka to chyba tylko dokupię do X-landera XA gondolą. Będziemy mieli jeden wózek pod domem, a jeden u rodziców i tyle.
 
reklama
Do góry