reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

To co "kochamy", czyli zakupy :)

wiecie co
tak patrze na te wózki i wszystko na jedną modłę...tylko nazwy inne...albo juz półka cenowa inna i wymyślne jakies takie...
Magda ten twój tak troche zapodobuje do tako ktore mam od szwagra...drażnią mnie tylko trochę te podnóżki. w x-landerze podoba mi się bardziej. ale w nim spacerówka tylko w jednym kierunku montowana, a w tako ten podnóżek jakis taki...mam wrażenie, że przez niego dziecko krócej moze korzystać z wózka...bo szybko wyrośnie....ja lubie jak wózek ma podpórkę na nogi anie tylko taki podnóżek co sie podnosi, bo jak dziecko większe to kicha.
 
reklama
hej,
mam do sprzedania biustonosz ALLES MAMA MOZAMBIK 75I
nowy nieużywany, przymierzany 2 razy, oderwałam metki bo bylam pewna,że po porodzie będzie dobry jednak okazał się za mały...ale metki i pudełko sa ;-)
cena 65 zł +przesyłka
 
Cześć Dziewczyny :)
Nazywam się Agushka i jestem babyboomową mamą rocznej Basi :)
Chciałabym Was zaprosić do zapoznania się z moim rękodziełem - tworzę kolorową niemowlęcą pościel, śpiworki dla dzieci i inne praktyczne akcesoria. Ponieważ wszystkie przedmioty są wykonywane ręcznie istnieje możliwość uszycia rzeczy pod specjalne zamówienie (rozmiar, kolor itp.)
Może Was coś zaciekawi? Zapraszam na
https://www.facebook.com/pages/kumka...5408174?ref=hl

Jeśli byłybyście zainteresowane zakupem - proszę podajcie hasło 'baby boom' a otrzymacie 10% zniżkę :)
Zapraszam!
Zobacz załącznik 563310Zobacz załącznik 563311Zobacz załącznik 563312Zobacz załącznik 563313Zobacz załącznik 563314Zobacz załącznik 563315Zobacz załącznik 563316Zobacz załącznik 563317Zobacz załącznik 563318Zobacz załącznik 563319
 
Miałam okazję nie drogo kupić spacerówkę dla mojego synusia o taka...QUINNY ZAPP XTRA 2013 EXTRA +GRATISY wys 0zł w 24H (3307712926) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. wózeczek jest używany, ale naprawdę w dobrym stanie... Myślałam że będzie na przyszłe lato ale włożyłam wkładkę dla noworodka i uznałam że od czasu do czasu mogę Huberta zabrać w tym wózku do miasta czy na zakupy... Wózeczek prowadzi się rewelacyjnie a i małemu bardzo przypadł do gustu (nie lubi leżeć w gondoli) i ma jeszcze taki plus że jest bardzo lekki i maleńki po złożeniu, tak że mieści się bez problemu w aucie...(niestety nasza kolumbryna nawet po zdjęciu kół nie chce się zmieścić w bagażniku) Tak że jestem bardzo zadowolona i mogę śmiało polecić...
Kupiliśmy też nosidełko dla małego TINY WORLD-MARKOWE NOSIDEŁKO DLA DZIECKA HIT (3271264143) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ponieważ niedługo wybieramy się w góry... wczoraj do nas dotarło i w sumie fajne jest, wygodne i porządnie wykonane ... Tyle że mój synek chyba jest innego zdania :baffled: chociaż mam nadzieję że jeszcze się do niego przekona...:-)
 
moncia- wózek świetny, zastanawiałam się nad nosidłem, ale doszłam do wniosku, że latem i mnie i K będzie chyba trochę za gorąco... Tak mi się wydaje w każdym razie...
 
reklama
Do góry