reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

To co "kochamy", czyli zakupy :)

Phelania; wiem, wiem czytalam :-) kupilam tam kiedys pajace zapinane, spodenki welurowe i sweterki a teraz te motherhoodowe pieluchy, rozek itp bawelenki

nie wiem czy juz sie skusze na zakupy ze smyka jesli chodzi o ubranka ale to fakt fajne ceny maja na stronie internetowej...pajacy nie kupowalam spodenek tez i swterków tez wiec nie wypowiem:)
 
reklama
ja akurat kupilam troche bodziakow ze smyka z tej serii disneya...
moja koleżanka miala i mówiła że świetnie się układają i piorą... nawet kilka widzialam po takich praniach i wyglądały ok,
Phel - może na jakieś treflne trafiłaś?

zresztą wszędzie kupując ubrania nie mamy pewności jak dana tkanina się zachowa po praniu...
ja kupując te ze smyka liczę się z tym że mogą po kilku razach się nie nadawać do chodzenia... ale z drugiej strony tak male dziecko tak szybko rośnie że te 8 zl za bodziaka jakoś przeżyje nawet jak nałoże to kilka razy...
co innego jakbym placila za jednego bodziaka 20-30 zl i by mi się cos takiego przytrafilo wtedy bylabym wsciekla:)
 
ja akurat kupilam troche bodziakow ze smyka z tej serii disneya...

moja koleżanka miala i mówiła że świetnie się układają i piorą... nawet kilka widzialam po takich praniach i wyglądały ok,
Phel - może na jakieś treflne trafiłaś?

zresztą wszędzie kupując ubrania nie mamy pewności jak dana tkanina się zachowa po praniu...
ja kupując te ze smyka liczę się z tym że mogą po kilku razach się nie nadawać do chodzenia... ale z drugiej strony tak male dziecko tak szybko rośnie że te 8 zl za bodziaka jakoś przeżyje nawet jak nałoże to kilka razy...
co innego jakbym placila za jednego bodziaka 20-30 zl i by mi się cos takiego przytrafilo wtedy bylabym
wsciekla:)

Koachana zazwyczaj kupowałam na promocjach:/ bluzki kupilam po 10zł a bodziaki po 4 pak po 20zł:) ale co z tego nawet upralam w 30 stopniach a nie w 40 i dopppaaa
 
w smyku można bardzo różnie trafić
nie trzymają się ani rozmiaru ani jakości
zdarzały mi się super rzeczy, ale tez totalne szmelce
a co do rozmiarówki, czasami bardzo wąskie, innym razem dla odmiany szerokie
trzeba macać i mierzyć dziecku, na szczeście teraz nie ma problemu z oddawaniem, bo kiedyś nie można było oddać.
 
Dziewczyny sprzedaję 2 nowiutkie bezszwowe staniki do karmienia - w oryginalnych pudełkach z metkami.
Biały i czarny. Rozmiar 85 C.
Zapraszam:;-)

BIUSTONOSZ DO KARMIENIA * MAMA DALAJA * 85C -BIAŁY (2960020310) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

BIUSTONOSZ DO KARMIENIA * MAMA DALAJA * 85C CZARNY (2960042267) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

(Sprzedaję, bo mam kilka z poprzedniej ciąży i wiem, że nie zużyję kolejnych, zważywszy że u mnie z karmienia pewnie znów nic nie wyjdzie.:sorry:)
 
ella nie zakładaj, że nic nie wyjdzie z cycania, bo może jeszcze się zdziwisz;-)


u mnie udany zakup w H&M -ciążowa tunika-sukienka dzianinowa, myślę, że i po ciąży ładnie będzie wyglądać, a przeceniona ze 150 na 60zł. Takie zakupy to ja lubię.

Już się przekonałam, że Galerie Handlowe w mniejszych miastach mają lepszy asortyment na wyprzedażach niż u nas we Wrocławiu. Tu coś ludzie chyba jeszcze nie przekonani do tych wielkich sklepów sieciowych, nie znają tych marek, a przede wszystkim jeszcze nie odkryli uroków wyprzedaży:-D no to ja korzystam;-)
 
Ja też zdecydowanie wolę pojechać do galerii w mniejszym mieście bo w Gdańsku to takie molochy i jak ludzie rzucą się na przeceny to nie ma w czym wybierać ;)
 
reklama
polecam dziewczyny jeansy ciążowe, niedrogie a fajnej jakości
Jeansy ciążowe *granat*_prosta nogawka_ r. L (2921464200) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
nogawki długie, wymiary zgodne z podanymi na stronie

Właśnie piorę, mam nadzieję, że po praniu też będą ładne:tak:

Z poprzednich ciążówek "powyrastałam", a miałam happy mum w rozm. M, po prostu cisną mnie pod brzuchem. Mam wrażenie, że teraz mam znacznie niżej brzuch. Też tak macie mamuśki podwójne, potrójne?
 
Do góry