reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"To, co nam mamom spędza sen z powiek" - Dolegliwości maleństw...

u nas tez taka kupka:-) ale to podobno normalne, bo to sa kupki przesciowe i oznaczaja,ze uklad pokarmowy dobrze sie rozwija;-)
 
reklama
Sylka hehe mój też sobie dziś ucho obsikał :p:p i w oko wycelował ;)
my mamy kupkę żółtą z grudkami, trochę śluzu jest ale po tym jakie kupki miał Nataniel to te są mega normalne :) dziś leżał sporo na brzuszku to bączków leciało duuużo, ładnie się odgazował
 
Dziewczyny martwię się trochę tym, że Julka ma bardzo zimne dłonie i stópki - temperatura w pomieszczeniach raczej nie jest zbyt niska, jakieś 22 stopnie... Wasze dzieci też tak mają?
 
Malinka już odpadł kilka dni temu ale nawet jak miał kikutek to kładłam go troszkę na brzuszku
Jaguś mamy tak samo, na nogi zakładam podwójne skarpety i są ciepłe ale rączki non stop zimne ma i czasem aż trochę sine.
 
Jagus moj tez ma zimne raczki i stopki, zakladam mu skarpetki a dlonie i tak ma zimne, ake wszystko ok bo karczek cieply, u. Dzieci tak sie sprawdza czy im za zimno czy za cieplo, nie po raczkach i stopach.
 
U nas tez raczki zimne..zakladam mu niedrapki żeby troszke zatrzymać ciepło..

U nas jak wczesniej martwilam sie zatwardzeniem tak dzisiaj ma sraczke..zrobil juz 3 raz...czekam na rozwój sytuacji..narazie dostaje bebilon Comfort,do tego kupilam butelki dr browna..sa super,nic nie ulewa,nie polyka powietrza..qiec zaopatrzylam sie juz w 4sztuki;);)
 
Malinka ja mojego kładłam na brzuszek nawet jak mial jeszcze kikuta

Sylka na odparzenia najlepsze jest wietrzenie pupy, połóż malego na podkladzie zeby ci nie zalam calego łóżka i przy każdej zmianie pieluszki niech sobie chwilkę polezy
 
reklama
mam pytanie :) kilka dni temu odpadł nam pępuszek ale mimo tego, że pępowiny już nie ma to skądś leci krew.... codziennie ścieram trochę zaschłej krwi z pępuszka. czy to normalne czy mam się martwić
 
Do góry