reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"To, co nam mamom spędza sen z powiek" - Dolegliwości maleństw...

No i cale 13 dniowe leczenie Zinacefem nie pomoglo. Zmiana antybiotyku na Lincocin i to domiesniowo na cinajmniej 7 dni. Jeszcze po tamtych pupcia sie nie zagoila.
Dziewczyny, wychodzi 3 tyg leczenia lub wiecej przrz jedna wizyte przeziebionej kolezanki i refluks.
A wazy juz 5595 a 5 dni temu 5470. Ja gloduje ale ona ladnie przybiera
 
reklama
jeju Marika jak mi Cię kochana szkoda...wiem co przechodzisz ja z bliźniakami leżałam 10razy jak bbyły malutkie..i na prawdę wiem jak się czujesz....Ale będzie dobrze...wszystko przejdziemy dla tych naszych maleństw
 
dzieki Milusia. Najgorzej Laurki mi szkoda. Pociesza mnie to, ze jest mala i nie bedzie pamietac.
Lekarze byli ostrozni z nowym antybiotykiem i wyszlo jeszcze gorzej. 8 dni byla leczona w domu i mogli zmienic skoro nie dzialal. No coz poradze, trzeba to wytrzymac.
Teraz wiem, ze bede bardzo sie bala o byle katarek czy kaszelek.
Tym bardziej, ze dopiero na rtg bylo widac jak mocno jest chora
 
Elama mamy mieć usg brzuszka głowki badania krwi konsultacja neurologiczna, tyle lekarz powiedział a okaże się w szpitalu. Mój też ok 700 na dobe zje.
 
Hej Dziewczyny przepraszam jezeli powiele temat ale niestety nie mam czasu na czytanie wszystkich postow. Moj maly ma na buzi w okolicy skroni z jednej jak i drugiej strony oraz na czesci czola plamki ktore skladaja sie z krostek ostatnio pojawily sie tez na orzedramieniu jednej jak i drugiej reki. Podejrzewalam skaze bialkowa ale oo odstawieniu na tydzien przeze mnie nabialu nic sie nie zmienilo a wrecz nasililo. Ograniczylam tez mieso w tym czasie i zadnej poprawy. Pediatra powiedziała ze to moze byc jeszcze tradzik niemowlecy ale natluszczanie tez nic nie daje. Czy macie moze jakis pomysl co to moze byc? Zanim to sie pojawilo jadlam to samo co teraz czyli moja dieta nie ulegla zmianie nie zmienialam tez proszku malego ciagle piore a tym samym. Ostatnio na skroni pojawiky się pecherzyki ktore oopekaly a z nich wylała sie przezroczysta ciecz. Jedyna rzecza ktora zmienialam jest witamina d przestal ristawac d i k a dostaje tylko d innrj firmy czy to moze byc przyczyna uczulenia ? Plyn do kapieki tez sie nie zmienil juz glupieje sama nie wiem jak mu pomoc krostki swedza szczegolnie w nocy a po kaoieli cale te plamii robia sie bardziej czerwone. Od piatku kapie go w krochmalu i to trochę ooorawilo stan skory ale krochmal nie wyleczyl przyczyny . Czy macie moze jakies pomysly co to moze byc ? Dodam ze 3 miesiace starszy od Tymka synek mojej przyjaciolki ma identyczne objawy i u niego nawet masc sterydowa nie bardzo pomaga. Licze ze moze jakos pomozecie. Teoria z witamina d wydaje mi sie wrecz absurdalna ake moze Wasze pociechy mialy cos podobnego
 
Essence moze substancja pomocnicza w witaminie jest inna, inny olej na przyklad.
Dodam, ze u mojej panny alergia ukazala sie po 3 miesiacach dopiero
 
reklama
Mi alergolog powiedziała, że pierwsze oznaki alergii to niespokojne dziecko, które mało śpi i kolki. I to w naszym przypadku był właśnie początek, a wysypka z opóźnionym zapłonem.
 
Do góry