reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"To, co nam mamom spędza sen z powiek" - Dolegliwości maleństw...

SIVA u nas tak bylo, kolki, ulewanie, brak snu, non stop cycowanie. Tylko czemu nikt o tym wczesniej nie powiedzial. Tylko bzdury dawac Espumisan, ukladac na brzuszku, klasc goraca pieluszke na brzuszek i inne takie bzdury
 
reklama
Mi to dopiero alergolog powiedziała, wcześniej rodzinna też słowa na ten temat.
 
Elama Iwusia no to mojaKinga też jak przekrocy 700ml to święto,najczęsniej zjada 680ml,a teraz przy przeziebieniu to mamy o tej godzinie dopiero na licniku 450ml,jeszcze karmienia nocne przede mną.
Nie wiem dlaczego taki apett i też nie przybrała od urodzenia wybitnie dużo,urodzila się z wagą 4090g a dziś waży 5960g dopiero,także też podobnie przybiera
 
DziewczYny wczoraj jedliśmy 1 raz jabłko i dzisiaj ma to tak wyglada alergia ? Czerwone liszaje takie suche mocniejsze niz na zdjęciu bo posmarowalam ale wypukłe takie :/ ImageUploadedByForum BabyBoom1400231165.272471.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1400231165.272471.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1400231165.272471.jpg
    24,2 KB · Wyświetleń: 162
Kurka nic innego nie dawałam nie zmieniałam chyba ze dopiero marchewka sie uaktywniła bo problem z kupka był i brzuszkiem eeeh
 
reklama
Kurka przez weekend zrobie przerwę i znowu dam jabłko bo ja dawałam ze słoika a płyny kosmetyki te same i chyba go to swędzi bo trze łapkami a jak złapał pieluchę i zaczął nią wycierać twarz to te plamki az płonęły taka czerwień :/
 
Do góry