reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"To, co nam mamom spędza sen z powiek" - Dolegliwości maleństw...

reklama
Kurde ciezko go upilnowac z tym nie drapaniem i chyba sie powiększa uczulenie mam wapno calcium chyba jest od 3 msc zobaczę ImageUploadedByForum BabyBoom1400241187.768760.jpg tylko jak sie on denerwuje to ma wieksze np jak chce na rece to bordowe sie robia
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1400241187.768760.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1400241187.768760.jpg
    19,2 KB · Wyświetleń: 144
proszę o pilna pomoc nie mam pojęcia na jakim watku prosić o pomoc w sprawie ubieranie dziecka na noc przy temp 25 stopni panujacej w pokoju i nie mam pojecia czy ja przykryć pomożcie proszę, ubralam ja w takie cienkie body na dlugi rekawek i spioszki cienkie ale nie mam pojecia przykryc ja czy nie dodam ze ona jest uchylone na uchyl bo inaczej w pokoju bedzie chyba 30 stopni:crazy:
 
Moj spi w samych bodach na krótki rekaw i okno mamy otwarte cala noc. Przykrywam go kolderka cienka ale sie często rozkopuje i spi bez
 
u mnie 22-24 stopnie i też jeden długi rękaw a do przykrycia cienki ażurowy kocyk. przewietrzone wieczorem tylko.
 
reklama
U Nas na szczęście chłodniej bo mieszkanie na parterze zaaranżowane po pomieszczeniach gospodarczych więc nie zdążyło się nagrzać i ubieramy cienki bodziak długi do tego półśpioszki i przykryta kocykiem :) Okno otwarte na korytarzu :)
 
Do góry